Atostogos prie jūros

Viešbučiai Koso salojeJau įprasta ilsėtis pajūryje. Nors atostogaudami didesnę laiko dalį vis tiek praleidžiame ar miegodami, ar šiaip ilsėdamiesi viešbutyje, vis tik galimybė nors porą valandų kasdien pabūti prie jūros būtina. Atrodytų tam bene kiekvienas pajūrio kurortas. O jei atostogos būtų saloje, kur jūra sups iš visų pusių? Žinoma, didesnėse salose tokio pojūčio visai nėra, tačiau sukant ratą aplink salą galima pamatyti įvairiausių paplūdimių, kurie gali gerokai skirtis vienas nuo kito.

Tokios galimybės atsiveria pavyzdžiui Koso ar Rodo salose. Šios Graikijai priklausančios salos, esančios rytinėje Viduržemio jūros dalyje, pastaruoju metu ytin populiarios tarp mūsų turistų. Salos nėra mažos, tačiau išsinuomojus automobilį jas nesunkiai galima apvažiuoti aplink ir per vieną dieną. Toks keliavimo būdas gana populiarus tarp nors šiek tiek aktyvesnių turistų. Vis tik pakrantė skirtingose salos vietose labai skiriasi, galima pasimaudyti ir lygaus smėlio paplūdimyje, ir uolų apsuptame kampelyje, ir jūroje akmenuotu dugnu, kur be specialių maudymosi batų neišsiversite.

Koso sala puikiai tinka tokiam poilsiui. Dauguma čia atvykstančių turistų taip ir lieka viešbutyje Koso mieste visą savaitę, kartais išsiruošdami į dienines ar valandines ekskursijas. Tačiau automobiliu ar vietiniais autobusais galima gerokai paįvairinti savo poilsį, neprisirišant prie vieno viešbučio. Rezervavus kelis viešbučius skirtingose salos dalyse skirtingų metu, galima neskubant apkeliauti visą salą, nepavargstant nuo pačio važiavimo ir tuo pačiu metu spėjant gerokai rimčiau pažintį šią salą. Kosas – ne tik kurortinė sala su viešbučiais ir puikiu servisu, kaip įprasta Koso mieste. Kitose salos vietose galima išvysti ir visai kitokį vietinių gyvenimą, kurių pagrindinis pajamų šaltinis yra pavyzdžiui ūkininkavimas ar žvejyba. Neturistinis Kosas įdomus ir savo mažais kaimeliais, kartais salos gilumoje, o kartais beveik sulipusiais į vandenį.

Viešbučiai Koso saloje išties įvairūs. Didžiausias pasirinkimas žinoma yra Koso mieste, kur apsistoja didžioji dalis į salą atvykstančių turistų. Tačiau gana įvairių, o gal net įdomesnių viešbutukų galima rasti ir kitose salos vietose. Kainos jų nebus didelės, aptarnavimas tikėtinas malonus, o gal atostogų įspūdžiai, jas praleidžiant keliuose skirtinguose viešbučiuose vis kitoje salos dalyje bus neabejotinai pilnesni nei standartinis buvimas vienoje vietoje. Tereikia nepatingėti pasiryžti tokiam žingsniui, nes galimybės tam išties geros, o patirtis – verta dėmesio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.