Barzdaskutė – tikro vyro turtas

BarzdaskutesNuosava kokybiška ir mėgstama barzdaskutė kiekvienam vyrui – šventas reikalas. Tai nemažos investicijos reikalaujantis, tačiau labai ilgai tarnaujantis turtas, kuriuo nesidalinama. Kaip pasirinkti tinkamą prietaisą dažnam kyla nemažai klausimų, kadangi toks įrankis yra naudojamas labai dažnai ar net kasdien, kas lemia būtinybę individualiai prisitaikyti tinkamiausią sprendimą. Šiuo metu labai išpopuliarėjo barzdaskučių paslaugos, tačiau tai reikalauja nemažai laiko ir pinigų, taigi mažas rytinis ar vakarinis ritualas namuose su savo barzdaskute yra žymiai dažnesnis pasirinkimas.

Barzdaskutes naudoja tie vyrai, kurie nori greitai apsiskusti kiekvieną rytą. Tačiau lygiai taip pat jas mėgsta ir vešlias barzdas turintys vyrai. Vieniems barzdaskutė padeda pasiruošti darbui itin greitai, nes skutimasis su skutimosi peiliuku trunka du, o kartais net tris kartus ilgiau nei su barzdaskute. Tuo tarpu barzdos turėtojams, barzdaskutės padeda išlaikyti puikią barzdos formą. Net ir tie vyrai, kurie savo barzda ypač rūpinasi ir dažnai lankosi pas barzdaskučius (taip pat vadinamus „barberiais“) turi namie barzdaskutę. To priežastis labai paprasta, kiekvieną dieną į barzdaskučių saloną nenueisi ir ryte pamačius vieną ar kitą išsišokusį plaukelį, jums tereikia paimti barzdaskutę į rankas ir barzda vėl atrodys tobulai.

Kitas didžiulis barzdaskučių privalumas yra jų mobilumas. Pilnai įkrauta barzdaskute galima naudotis iki dviejų  savaičių. Tai reiškia, kad jei išvykstate atostogauti porai savaičių, jums net nereikia vežtis barzdaskutės įkroviklio, jums pakaks tiesiog įsimesti barzdaskutę į lagaminą ir jūs jau žinosite, kad jūsų veido plaukais bus pasirūpinta.

Tačiau didžiausias barzdaskutės pliusas yra ekonomiškumas. Žinoma tai skamba keistai, žinant tai, kad barzdaskutės yra tikrai brangesnės už vienkartinius peiliukus arba daugiaašmenius keičiamus skutsuvus. Bet jums tereikia suskaičiuoti kiek išleidžiate peiliukams, skutimosi putoms, losjonui po skutimosi ir kitoms priemonėms per metus, o tuomet jūs pamatysite, kad ta suma yra didesnė nei vidutinės barzdaskutės kaina. Todėl, jei norite sutaupyti, iškarto įsigykite kokybišką barzdaskutę, kuri jums tarnaus mažiausiai kelerius metus. Ji jums atsipirks jau po pirmųjų metų, o taip pat galite suskaičiuoti ir visą skutimosi laiką, kurį ji jums sutaupys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.