Daliniai kroviniai – kas tai?

Šio amžiaus prekių, paslaugų judėjimas, mainai tarp įvairių pasaulio regionų yra didžiuliai. Vieni eksportuoja vienas prekes, kiti kitas, treti eksportuoja paslaugas. Kad prekės pasiektų numatytą tašką B, jas reikia saugiai pervežti. Prie saugaus  krovinio pervežimo prisideda ir tai, jog pervežti reikia laiku. Pavyzdžiui, jei Jūs gaminate alų ir planuojate jį prekiauti kasmetinėje vokiečių alaus šventėje „Oktoberfest“, tai greičiausiai ir norėsite, kad pakrautas alus šventę pasiektų iki jos pradžios, o ne po jos. Šventei pakaks visai nedidelio kiekio alaus. Tad Jūsų krovinys niekaip neužims viso sunkvežimio. Pavyzdys paprastas, tačiau nusakantis vėlavimo galimą padaryti žalą. O taip pat nusakantis ir tai, jog norint pervežti krovinį, nebūtina rezervuoti visos sunkvežimio pervežimui skirtos dalies. Tad dalinių krovinių pervežimas – tai yra rimtas ir atsakingas dalykas, kurį gali įvykdyti tik rimta ir ilgametę patirtį įgavusi logistikos bendrovė.

Pervežant krovinius reikia pasirinkti teisingą transportą, kad jis būtų tinkamas gabenamų prekių tipui ir taip pat, kad jo galimybės būtų išnaudotos maksimaliam optimalumui pasiekti. Optimalumas – tai laiko bei pinigų kaštai. Gabenant dalinius krovinius optimalumas surandamas kur kas sudėtingiau negu važiuojant su pilnais vienos rūšies prekių vilkikais. Tačiau užsakant dalinio pervežimo paslaugą Jums rūpintis dėl to nereikia, kadangi šį darbą atlieka pasirinkta bendrovė, kuri tikrai žino, kas yra kokybiškos logistikos paslaugos.

Norint pervežti vienas ar kitas prekes dažnai pasitaiko atvejų, kada krovinys netelpa į vieną vilkiką, tačiau antro vilkiko taip pat neužpildo. Tokiu atveju taip pat gelbsti daliniai kroviniai, kadangi pervežamas visas reikiamas prekių kiekis, o tuo pačiu optimizuojami ir pervežimui skiriami resursai.

Kokia dar gali būti nauda pasinaudojant ne pilnų, o dalinių krovinių pervežimu? Dar viena iš sferų – tai eksperimentavimas. Jei turite produktą, tačiau nežinote, ar jis įsitvirtins tam tikros srities rinkoje ar tiesiog norite pamatyti rinkos reakciją į naują produktą – ši logistikos paslauga bus pats tas. Pervežę nedidelį kiekį prekių Jūs neišleisite daug pinigų, tačiau pasieksite naują rinką, sužinosite jos reakciją, kuri reikalinga tolimesniam Jūsų verslo plėtojimosi klausimo sprendimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.