Dizainerių laikrodžiai nebūtinai labai brangūs

Rinkdamiesi laikrodį dažnai pasvajojame apie dizainerių kurtus ir parduodamus vardinius modelius, tačiau dauguma žmonių iš karto juos atmeta kaip ypač brangų ir nebūtiną pasirinkimą. Tai klaida, nes, pavyzdžiui, Amerikos dizainerio Lietuvoje parduodami Michael Kors laikrodžiai yra pakankami pigūs.

Michael Kors yra pirmaujančio dizainerio iš už Atlanto kurti laikrodžiai, puikiai tinkantys tiek kiekvienai dienai, tiek ir ypatingoms progoms. Neradote Jums patinkančio laikrodžio, kurį sukūrė šis dizaineris – yra begalė kitų žinomesnių ir mažiau žinomų dizainerių, kurių laikrodžių kainos panašios, neviršija 300 eurų. O tai tikrai pigu kaip už kokybišką ir stilingą laikrodį.

Rinktis pigias alternatyvas galima tik tuo atveju jei Jums reikalingas vienkartinis laikrodis, pavyzdžiui, kokiam nors teminiam renginiui. Kitu atveju kiniški abejotinos kokybės laikrodžiai tik sugadins Jūsų įvaizdį ir privers raudonuoti iš gėdos, jei tai formalus ir svarbus renginys Jums. Garantuojame, kad Michael Kors laikrodžiai taip su Jumis nepasielgs, nebent dalyvaujate priėmime pas Monako princą, ir tai klausimas, ar būtų gėda pasirodyti su tokiu laikrodžiu.

Net jei nedalyvaujate svarbiuose renginiuose, Jūsų darbovietė nereikalauja ypatingai formalios aprangos ir prabangaus stiliaus – kokybiški ir stilingi laikrodžiai yra būtinybė. Tai kiekvienam sutiktam žmogui parodo, jog esate gabus rūpintis savo įvaizdžiu, vertinate kokybę ir siekiate jos. Tokiu būdu lengviau gauti darbą, užmegzti naujus kontaktus, rasti verslo partnerius ar klientus. Sakote, kad tai mitas? Išmėginkite savo kailiu jei tik negailite laiko – tam tikra apranga ir aksesuarai, kurių vienas svarbiausių yra laikrodis, garantuoja daug daugiau sėkmės nei atmestinai suderinti ar net visai nederantys drabužiai. Nors vieniems tai smulkmena, kitiems tai labai daug.

Ieškote stilingo aksesuaro? Norite pasiekti daugiau ir greičiau? Jums tikrai praverstų Michael Kors laikrodžiai, kurių įvairovė pakankamai didelė, o kainos iš tiesų nesikandžioja, ypač perkant internetu. Ieškokite, palyginkite, įvertinkite – neskubėkite priimti sprendimo, tačiau negaiškite per daug – šio dizainerio laikrodžiai yra tikrai tai, kas tinka daugumai, nuo jaunuolio ar studento, iki verslininko ar profesoriaus. Įvertinkite šį dizainerį, palyginkite ir kitus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.