Holdem Manager privalumai

holdem managerNorite patobulinti savo įgūdžius pokeryje? Jums padės speciali programinė įranga, kurios dėka galėsite lengviau analizuoti savo žaidimo strategiją. Holdem Manager yra viena populiariausių pokerio programų, kurią naudoja tiek pradedantieji žaidėjai, tiek ir profesionalūs pokerio meistrai. Šios programinės įrangos dėka lengviau suprasite savo klaidas bei išvengsite įvairių nemalonių situacijų. Kalbant apie programinės įrangos pasirinkimą, reikėtų pastebėti, kad yra įvairių pasirinkimų, tačiau ne kiekviena programa gali pateisinti visus lūkesčius. Minėtoji yra naudojama labiausiai ir ją žinoti daugelis pokerio žaidėjų, tad galime apibendrinti bent porą jos naudojimo privalumų.

Ši programinė įranga veikia gana paprastu principu – ją įsirašote savo kompiuteryje ir tiek. Ji rinks informaciją apie jūsų žaidimo strategiją. Svarbiausia yra tai, kad toks informacijos kaupimas neapsunkins jūsų pačių  – jums nereikės užsirašinėti dažniausiai daromas klaidas – ši programa visą informaciją rinks už jus ir pateiks jums priimtiniausiu būdu. Trumpai tariant, ši programa surenką informaciją iš kiekvienos pokerio svetainės ir čia yra kaupiama informacija apie kiekvieną sužaistą padalinimą t.y. hand‘ą. Būtent tuo ir pasižymi pagrindinis privalumas – ši programa nustatys su kokiomis kortomis jums sekasi žaisti geriausiai t.y. su kokiomis kortomis jūs dažniausiai laimite ir su kuriomis pralaimite. Tai yra puikus pagalbininkas, siekiant priimti gerą sprendimą, lošiant pokerį internete.

Kitas svarbus privalumas yra tas, kad šios programos dėka galite keisti savo žaidimo įpročius. Dauguma pokerio žaidėjų siekia tapti agresyviais, tačiau ne visada jiems tai pavyksta atlikti. Būtent programa galės parodyti kada reikėtų imtis agresyvios žaidimo taktikos. Elementaru, kad be agresijos sunku bus žaisti, nes tokio stiliaus nevengia daugumą profesionalių žaidėjų. Tarp kitko, ši programa galės parodyti ir jūsų priešininkų žaidimo stilių t.y. ji parodys kurie priešininkai yra agresyvūs, pasyvus ir t.t. Su šia programine įranga tikrai galite pagerinti savo žaidimo kokybę.

Kas liečia kitus svarbius aspektus, tai būtina žinoti, kad tikimybių skaičiavimas neretai pakiša koją naujokams. Kiekvienas turi suprasti, kad žaidžiant pokerį kartais būtina surizikuoti jeigu kortos leidžia manyti, kad surinksite geriausią kombinaciją. Ši programa taip pat padės skaičiuoti tikimybes, o tiksliau nepadės, o tai padarys už jus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.