Kambario tvarkai palaikyti geriausia – spintos

spintosIšsirinkti spintą dabar yra nesunku bet kokio stiliaus interjerui – gamintojai siūlo nuo visai klasikinio iki itin modernaus dizaino baldus. Dažniausiai spintos būna labai talpios, jose galima laikyti ne tik drabužius, bet ir patalynę, nors neatrodo masyviai.

Įrengiant miegamąjį, dabar labai populiarios spintos su slankiojančiomis durimis. Šiuolaikiniai fizinės ir psichinės sveikatos specialistai pataria, kad miegamajame būtų tik miegama, o ne žiūrimas televizorius ar užkandžiaujama, tad šiai patalpai dažniausiai skiriamas mažas kambarys. Dėl to spintos stumdomomis durimis yra labai patogios, nes nereikalauja erdvės atverti durims. Be to, dar daugiau vietos galima sutaupyti pasirenkant spintą su durimis, ant kurių yra primontuotas veidrodis – jums jau nebereikės skirti jam papildomos erdvės.

Spintos prieangiui arba biurams taip pat yra geriau nei paprasta viršutinių drabužių kabykla, nes uždaroje spintoje sukabinus striukes ir paltus patalpa atrodo daug tvarkingiau. Tai dar aktualiau, kai namuose ar biure sulaukiama svečių – juk ne kiekvieno drabužis turi kabinimui skirtą kilpelę, o numesti svečio drabužį bet kaip apskritai būtų labai nemandagu. Prieškambario spintos dar yra patogios tuo, kad paprastai turi įvairių talpų visiems daiktams, kurios turime pasidėti grįžę namo, padėti – kabliukų, lentynėlių, stalčių raktams, skėčiams, kepurėms ir panašiai.

Didesnės spintos neretai pasitarnauja ir kaip pertvaros didelio kambario pertvėrimui, norint įkurti skirtingų paskirčių zonas, tačiau nenorint įrengti nuolatinės sienelės. Tokį kambarį galėsite nuolat pertvarkyti ir keisti.

Spintą gana svarbu išsirinkti iš anksto suplanavus, kur ji stovės, ir šiai vietai tinkamų išmatavimų – gylio, aukščio, ilgio, nes tai ne tas baldas, kurį galima lengvai perstumti ar pritaikyti naujoje vietoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.