Kodėl maitinate mikrobus? BADENIA

Soft toy on a bed

Kodėl maitinate mikrobus?

Apsaugokite save nuo kenksmingų buities mikroorganizmų, dulkių erkučių. Baisu ir pagalvoti, koks kiekis šių mikroskopinių padarėlių gali tūnoti mūsų patalynėje, jei sukelia tokias rimtas problemas kaip čiaudulys, kūno niežulys ar perštėjimas, nosies ir ausų užgulimas ar net kosulys ir sloga. Statistika byloja, kad per pastarąjį dešimtmetį gyvūnų, besiveisiančių žmonių pataluose ir sukeliančių ne tik alergijas bet ir rimtesnes odos ir kvėpavimo takų ligas, padaugėjo trigubai. Nelaukite, kol prisidaugins daugybė kenksmingų organizmų pataluose, atsinaujinkite jau dabar. Pagal higienos normas patalus rekomenduojama keisti kas 2 metus.

UAB „Interjerų vizija“ specializuojasi antialerginių ortopedinių čiužinių ir patalynės, pritaikytos alergiškiems žmonėms, srityje. Siūlome aukštos kokybės, sertifikuotos, vokiškos patalynės asortimentą.

Tai Badenia firmos 950C temperatūroje skalbiamos antklodės bei pagalvės. Itin purios, minkštos ir gerai prisitaikančios prie kūno. Pagalvės aukštį ir minkštumą galima susireguliuoti. Esant alergijoms, nerekomenduojama rinktis natūralių pluoštų apklotų ir pagalvių, kadangi juose daug greičiau veisiasi kenksmingi mikroorganizmai, jų priežiūra reikalauja didesnio dėmesio, jos dažniausiai neskalbiamos arba skalbiamos labai žemoje temperatūroje.

Apsaugokite save nuo nemalonių alergijos simptomų. Pasinaudokite geru pasiūlymu įsigyti aukštos kokybės Vokietijos gamintojo Badenia patalynę www.vipciuziniai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.