Kokios spalvos suknelę pasirinkti?

vaau suknelesKiekviena spalva perduoda pasauliui žinią. Taigi turite pasirinkti tokias spalvas, kuri perduotų pasauliui tinkamą žinią. Jei nusprendėte įsigyti suknelę ar tuniką, labai svarbu atkreipti dėmesį į spalvas, ką jos reiškia. Ar yra madingos spalvos. Kokios spalvos geriausia vengti?

Raudona spalva – galios, pavojaus ir agresijos spalva. Ši spalva tokia stipri, kad gerina apetitą, skatina širdį plakti dažniau ir tankiau kvėpuoti, pritraukia aplinkinių dėmesį. Raudoni drabužiai dažnai reiškia stiprybę, moteriškumą seksualumą.

Oranžinė spalva sušildo, byloja apie sveikatą ir pokyčius. Ji neretai mums primena atostogas, Helovina, ar derliaus šventę. Jei nusprendėte pasirinkti šios spalvos suknelę, oranžinė spalva gražiai kontrastuoja su mėlyna, todėl galite rintis ryškiai mėlynus aksesuarus, jie pagyvins ir paryškins jūsų suknelę.

Geltona spalva žadina jausmus, tačiau jos gausa gali būti sunkiai pakeliama. Ši spalva gerina koncentraciją, skatina dėti visas įmanomas pastangas, bet ir didina jaudulį. Mados pramonė šią spalvą naudoja saikingai, todėl šios spalvos suknelė turėtų būti kartu su kita spalva. Vien geltonis spalvos suknelė gali būti per daug ryški. Rizikuojate atrodyti kaip citrina arba kaip ką tik išsiritęs viščiukas. Todėl su šia spalva reikia elgtis atsargiai.

Žalia yra gamtos spalva. Ji ramina, gaivina, primena vešlią augaliją, simbolizuoja pinigus ir vaisingumą. Žalios spalvos suknelė neturėtų būti labai ryški.

Mėlyna- dažniausiai mūsų planetos spalva. Ja nusidažo ir giedras dangus ir platusis vandenynas, jos apsupti pasijaučiame ramūs. Bet mėlyna spalva reiškia ir liūdesį. Todėl nenustebkite, jei apsivilkote mėlynos spalvos suknelę ir dienos pabaigoje jums suprastėjo nuotaika.

Violetinė spalva simbolizuoja pompastiką, aukštą padėtį visuomenėje  ir privilegijas. Ji kelia rafinuotumo ir glamūro įspūdį. Dažnai naudojama rudenį ir žiemą. Jei įsigysite tokios spalvos suknelę, patariama ją derinti su kitomis ryškiomis spalvomis.

Balta prilyginama tyrumui sterilumui. Ne veltui nuotakos renkasi baltą suknelių spalvą. Tai prie visko deranti švaros ir aiškumo spalva. Ankščiau baltai puošdavosi tik turtingi žmonės, mat norint nesugadinti baltų drabužių reikėjo vengti nešvaraus darbo ir turėti tarnų, kurie kruopščiai juos prižiūrėtų. Balta atspindi visas kitas spektro spalvas, tai ypač svarbu vasarą. Baltos spalvos suknelė labiausiai tinkanti iškilmingai progai.

 Vaau.lt galite rasti įvairių spalvų suknelių. Išsirinkite sau labiausiai tinkančią ir patinkančią suknelę, tuniką.

Straipsnyje panaudota medžiaga iš knygos J. Baumgartner. Ką apie tave sako apranga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.