Kvepalai yra Jūsų talismanas stiklo buteliuke

Kvepalai
Kvepalai

Kvepalai filmas kad ir kokiame žiauriame kontekste, tačiau pasakoja apie kvapų įtaką aplinkai. Ir iš tiesų, žmonės kvėpinosi senų senovės. Šiandien, kvepalų gamybos procesas yra ilgas ir sudėtingas, tačiau tai leidžia mėgautis garsiausių vardų kvepalų gama už daugiau nei prieinamą kainą.

Kvepalai moterims

Kvepalai, tualetinis vanduo ir kvapusis vanduo yra ne tas pats. Kvepalai turi stipriausią eterinių aliejų koncentraciją ir todėl ilgiausiai išlaiko kvapą. Kvepalų šiukštu negalima maišyti, nes rezultatas tikrai nuvils.

Geriausiai kvepalai atsiskleidžia purškiami ant šilko arba purškiama tiesiai prieš save ir vėliau lengvai įžengiama į šį “kvapų debesėlį”. Kita vertus tualetinis vanduo niekaip kitaip nenaudojamas kaip papurškiant ant rūbų. Stipriausiai moterų įvertinti kvapai:

  • Kibirkščiuojančiai moteriai kvepalai “chloe love story”;
  • Vienas žinomaisių pasualyje prekės ženklų – kvepalai “Lancome”;
  • Kerintis modernios elegancijos simbolis – kvepalai “Giorgio Armani SI”;
  • Klasikos atodūsis kvepiantis rožėmis ir bergamote nepamirštamai moteriai – kvepalai “Coco chanel”;
  • Daugeliui vaikystę primenantis savimi pasitikinčios asmenybės kvapas – kvepalai “Angel”;

Kvepalai vyrams

Vyrai dažnai stebisi, kad kvepindamiesi vienodais kvepalais kvepia skirtingai. Tačiau nenuostabu, juk kvapas priklauso nuo odos būklės.

Antra didžiausia vyrų klaida yra vienų kvepalų naudojimas kelerius metus iš eilės. Reikia prisiminti, kad kvepalai turi galiojimo laiką ir kuo natūralesni jie yra, tuo trumpesnis galiojimas. Neatidarytas buteliukas galioja tris – penkis metus Atidarytas – metus.

O taip pat mūsų stipriosios lyties atstovai kartais rodos išsimaudo kvepaluose nepalikdami išsigelbėjimo (ar bent dujokaukės) aplinkiniams. Pagrindinis kvepalų tikslas – palenkti aplinkinius žmones pasąmonės lygyje, pritraukti dėmesį, tačiau pernelyg aštrus kvapas gali duoti priešingą efektą.

Tarp stipriosios lyties atstovų populiariausi kvepalai “Versace”. Tai yra nenugalimo Džeimso Bondo kvapas, kuris subtilai pabrėžia prabangą ir išskirtinumą.

Kvepalai su feromonais

Paskutinis kvapų pasaulio iššūkis – kvepalai su feromonais. Feromonai – tai junginiai traukiantys priešingos lyties atstovus. Andostrenonas – paslaptingas vyriškas hormonas, kuris vienintelis yra ir vyrų ir gyvūnų liaukose. Daugiau praktiškai jokių duomenų apie jį nėra. Moterų feromonas, nuo kurio priklauso išskirtinis konkrečios moters patrauklumas vyrams, kol kas neatrastas. Feromonai kvepia todėl, kad yra ne vieno, o sudėtingas kelių junginių rinkinys. Viena aišku – kvepalai su feromonais išves priešingos lysties atstovus iš proto, kad ir kur bebūtumėte.

Kokybiški kvepalai pigu, užsisakant internetu. Tai yra patikimumo ir kokybės garantas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.