Lietuva Anglija – vienas populiariausių kelionių maršrutų

Lietuva Anglija maršrutu kiekvieną savaitę keliauja tūkstančiai lietuvių. Vienas populiariausių būdų pasiekti lietuvių taip pamėgtą šalį – tai kelionė į Angliją mikroautobusu. Mikroautobusą daugelis renkasi dėl patogaus ir greito išvykimo laiko bei prieinamos kainos. Rasti vežėjų, kiekvieną savaitę gabenančių keleivius Lietuva Anglija maršrutu, tikrai nesunku. Tiek internete, tiek skelbimuose galima aptikti ne vieną dešimtį panašiomis dienomis išvažiuojančių ir panašią kelionės kainą siūlančių vežėjų. Tokia gausa įvairiausių vežėjų tik dar kartą įrodo, koks populiarus lietuvių tarpe yra maršrutas Lietuva Anglija.

Lietuva Anglija su www.bilietukai.lt

Lietuva Anglija kelionė mikroautobusu yra patogi, kadangi kitaip nei keliaujant lėktuvu, nereikia prieš kelis mėnesius pasirūpinti bilietais. Keliaujant mikroautobusu galima net tą pačią ar sekančią dieną rasti įmonę, važiuojančią maršrutu Lietuva Anglija. O ir bilietų kainos nepriklauso nuo to, ar vietą rezervuojiesi prieš mėnesį ar nusprendi važiuoti paskutinę dieną. Dažniausiai bilietų kainos svyruoja apie 300 Lt. Atsižvelgiant į tai, kad šalis skiria apie 2000 km, kaina yra pakankamai protinga ir prieinama kone kiekvienam nusprendusiam keliauti maršrutu Lietuva Anglija.

Lietuva Anglija kelionė trunka apie 24 valandas, kurias keleiviai praleidžia Europos keliuose. Pirmoji šalis, kurią tenka pravažiuoti yra Lenkija. Ši kelionės atkarpa ir yra ilgiausia, kadangi dėl siaurų Lenkijos kelių, važiavimo greitis nėra didelis. Toliau keliaujant Lietuva Anglija maršrutu, važiuojama per Vokietiją. Ši valstybė pervažiuojama daug, kadangi Vokietijos greitkeliai yra puikiai sutvarkyti ir juose galima šiek tiek stipriau spustelėti akceleratorių. Ir nors čia nepamatysi tiek vaizdinių vietų ir gyvenviečių kiek kad Lenkijoje, vis tik kelionė per Vokietiją neprailgs. Kirtus Vokietijos sieną, įvažiuojama į Olandiją, vėliau į Belgiją ir galiausiai Prancūzijoje pasiekiama paskutinė žemyninės Europos stotelė maršrute Lietuva Anglija.

Lietuva Anglija kelione su www.bilietukai.lt

Taigi, pasiekus Anglijos kanalą, mikroautobusas galiausiai įvažiuoja į keltą. Kelionė keltu trunka neilgai ir yra gan įdomi – galima pasivaikščioti po milžiniško laivo denį bei jo vidų, galima užsukti į parduotuves ar barus. Čia praktiškai jau galima ir atšvęsti pavykusią kelionę Lietuva Anglija maršrutu, kadangi ilga kelionė jau praktiškai baigta. Persikėlus į Angliją, jau galima įkvėpti kitokio – britiško oro ir pasidžiaugti nematytais vaizdais. Vos pora nepilnų valandų ir Lietuva Anglija maršrutas pasiekia Londoną. Daugelis keleivių čia ir baigia savo kelionę, tačiau esant reikalui, vežėjai keliauja ir į Anglijos šiaurę, pravažiuodami visus pagrindinius šalies miestus, kuriuose įsikūrę lietuviai.

Jei keliausite tolyn, link Škotijos, kelionė truks ilgiau nei parą ir galbūt šiek tiek prailgs, tačiau Anglija keliautojus pasitinka gan vaizdingais maršrutais, dideliais žalumos plotais, įdomia pastatų architektūra, tad nors ir ilga, tačiau kelionė maršrutu Lietuva Anglija turėtų būti įdomi. Jei svarstote, ar verta Lietuva Anglija atstumą įveikti mikroautobusu, visų pirma atsakykite sau į klausimą – ar galite automobilyje išsėdėti ištisą parą. Jei taip, tuomet nė nedvejokite ir leiskitės į šią įdomią kelionę!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.