Pakelkite savo pozicijas Google!

Dažniausiai SEO naujokai susiduria vis su ta pačia problema – susikuria svetainę, ji atrodo patraukliai, suteikia daugybe naudingos informacijos bei puikių paslaugų. Savininkas džiaugiasi gera naująją svetaine, bet pastebi vieną nemalonų dalyką – jos niekas neskaito, neranda ir nemato.

Internautų apsilankimo trūkumas yra viena iš opiausių problemų svetainių savininkams visame pasaulyje… Tik „Paieškos Variklių Optimizavimas“ kitaip angl. – „Search Engine Optimization“ (SEO) gali jums padėti. Žinoma prieš optimizavimą reikia suvokti dar vieną dalyką – jog tai yra visiškai atskiras mokslas ir to neįmanoma aprėpti viename straipsnyje. Tačiau šis straipsnis suteiks Jums galimybę iš arčiau pažvelgti į SEO optimizavimo pagrindus ir galbūt tai pritaikyti savo svetainėje.

Internete rasite daugybę Reklamos/IT specialistų kurie siūlo savo paslaugas – padėti padidinti lankytojų srautą, taip pat pagerinti internetinio puslapio specifikacijas. Bet jos visos pageidaus atlygio už darbą, o ne visi internetinių svetainių savininkai yra pasiruoše mokėti atlygį už SEO optimizaciją. Yra visiškai normalu norėti kuo geresnių rezultatų su mažesniais kaštais. Matematika yra labai paprasta – kuo Jūsų reitingas paieškos sistemoje bus aukštesnis, tuo vis daugiau gausite potencialių lankytojų, o potencialūs lankytojai reiškia sėkmę – Jūsų lūkesčių išsipildymą.Seo-paslaugos

Susipažinkime kaip veikia „Search Engine“ – paieškos sistemos. Žinoma tai bus supaprastintas paaiškinimas, nes Google naudoja įvairiausių tipų sunkiai suprantamus algoritmus. Kuomet įvedate paieškos raktažodžius, visa sistema pradeda analizuoti potencialius tinklalapius, jų parametrus, atsižvelgiant į daugelį rodiklių ji savo nuožiūra atrenka tinkamiausių paieškų rezultatus.

Kaip SEO paslaugos optimizuoja paiešką?

Optimizuojant bandoma parodyti paieškos varikliams, kad Jūsų svetainė yra ištikrųjų svarbi vartotojams ir turi daug tikslios naudingos informacijos.Dabar galime pasidomėti kaip paieškos sistemos milžinė „Google“ suvokia, kad informacija išties naudinga. Visų pirma Google skanuoja su google robotais jūsų svetainės informaciją ir pastebi pagrindinius aprašymus bei raktažodžius, kurie domina ieškotojus, tuomet vos per kelias akimirkas ji patikrina kiek atgalinių nuorodų turite (Angl. backlinks) ir susumavusi bendrus rezultatus pateikia jums paieškos lange. Norime pabrėžti, jog Google indeksuoja visas atgalines nuorodas ir kenkėjiškos nuorodos (black SEO) gali smarkiai pakenkti Jūsų internetiniam puslapiui, jo reitingui Google sistemoje bei specifikacijoms. Dėl šios priežasties kartais yra paprasčiau nusamdyti įmonę kuri optimizuos tinklapį negu jį „megėjiškai sugadinti“ ir paskui mokėti pinigus už profesionalią puslapio optimizaciją, nes tuomet paslaugos kaina ženkliai išauga. Neveltui Lietuvoje egzistuoja tokia patarlė „Skūpus moka du kartus“. Paieškos optimizavimo veiksmai dalijami į dvi dalis: Vidinis SEO optimizavimas ir išorinis SEO optimizavimas. Sėkmingai atliktas vidinis SEO optimizavimas yra labai svarbus tolesniems rezultatams, nes tik tvarkingas tinklapis atkreips Google robotų dėmesį. Išorinio optimizavimo pagrindas yra gauti autoritetingas ir patikimas atgalines nuorodas, čia galioja taisyklė – ne kiekybė, o kokybė. Su atgalinėmis nuorodomis optimizuoti reikia labai atsargiai ir natūraliai. Jeigu viską atliksite kruopščiai –  tai gali žymiaipadidinti svetainės reitingą, viena gera atgalinė nuoroda gali pakeisti šimtus prastų nuorodų.

 Rezultatų belaukiant

Jeigu konkuruojate su didelėmis kompanijomis reikia suprasti, kad tai išties labai sudėtinga, nes jie investuoja daugybę lėšų į optimizacijos procesus. Šiais laikais internete konkurencija yra labai aktyvi ir patariama nebandyti konkuruoti pagrindiniais raktažodžiais pvz.: gręžiniai, o rinktis daug tikslesnius mažesnę konkurenciją turinčius raktažodžius tokius kaip pvz.: gręžiniai Vilniuje, kokybiškų gręžinių kaina. Yra nustatyta, kad pirmieji trys svetainių paieškų rezultatai sudaro didžiausią paspaudimų kiekį.

SEO optimizacijos paslaugos yra viena iš labiausiai populiarėjančių verslo sričių, nes tai yra vienintelis būdas žymiai pakelti savo svetainės reitingą ir gauti daugiau pelno bei apsilankymų.
SEO optimizacija nėra itin greitas procesas, tai reikalauja laiko ir kantrybės, tačiau tik šis procesas atneš Jums sėkmę ir pelną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.