Pasiruošimas pokerio žaidimui

poker trackerNorint patobulėti pokeryje, dažniausiai nei vienas pokerio meistras neapsieina be specialių programų. Čia kalbame apie internetinį pokerį. Labai svarbu akcentuoti, kad programų naudojimas turi būti saikingas ir teisėtas, todėl čia turime galvoje, kad galite naudoti tokią programinę įrangą, kuri padeda analizuoti jūsų žaidimą bei žaidimo metu nurodo svarbiausią tikimybių informaciją. Taip pat kai kurios programos nurodo informaciją ir apie priešininkus, bet aišku – jos neparodo žaidėjų kortų. Bene geriausiai vertinama programa yra „PokerTracker 4 Hud“. Ją naudoja praktiškai visi kažkiek pažengę pokerio žaidėjai.

Internetiniame pokeryje labai svarbu tinkamai susikoncentruoti ir jokiu būdu neprarasti savitvardos. Tai reiškia, kad norint pagerinti pokerio įgūdžius, būtina ne tik šlifuoti savo strategiją, bet ir domėtis psichologinėmis pamokomis. Taip pat rekomenduojama prieš tai pasidomėti ir apie pasekmes, nes jos jums padės lengviau suvokti kas laukia, jeigu priimsite netinkamus sprendimus žaidimo metu. Jūs tada prarastumėte daug pinigų, nes ir kiti nepasidomėję jų prarado gana nemažai. Pokeryje jokiu būdu nereikėtų laukti sėkmės – čia reikalingi įgūdžiai, kuriuos galima įgauti. Daugelis galvoja, kad pokeryje svarbiausia yra sėkmė, bet taip tikrai nėra, nes čia viską lemia profesionalumas, patirtis bei psichologinis pasiruošimas.

Po didelių pralaimėjimų yra sunku atsitiesti, todėl ir reikia kruopščiai skaityti įvairius mokomuosius straipsnius apie psichologiją bei emocijų valdymą. Ne vienas žaidėjas yra praradę kontrolę, o tai atneša tik nuostolius. Žaidžiant pokerį, labai svarbu tinkamai paskirstyti turimą banką. Jo negalima išvaistyti per vieną dieną. Jis turi būti paskirstytas taip, kad žaisti galėtumėte kelias dienas ar net ilgiau. Viena diena jums gali būti visiškai nesėkminga – galbūt nuolatos pataikysite ant labiau pažengusių žaidėjų. Todėl siūloma kiekvienai dienai skirti ribotą pinigų sumą.

Kontroliuojant savo žaidimą, labai svarbu ir tinkamai paskirstyti žaidimo valandas. Kai kurie naujokai galvoja, kad pokerį internetu galima žaisti apskritą parą – galima, bet nemaža tikimybė, kad jūs galiausiai liksite nuostolyje, nes atėjus nuovargiui, jūs pradėsite priimti itin nepalankius ir nelogiškus sprendimus – taip būna praktiškai su visais žaidėjais. Todėl ir reikia nustatyti laiko ribą kiek žaisti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.