Kategorijos

Perkraustymai

Daugelis žmonių dabar keliasi į naujus namus, perka butus ir planuoja, kaip viska atrodys, kai bus įrengta. Tačiau didžiausia problema su kuria susiduria naujakuriai – perkraustymai. Tai vienas iš didžiausių galvos skausmų, nes reikia ne tik supakuoti visus reikiamus daiktus, buitinę techniką, baldus, bet ir juos nunešti į transporto priemonę bei nugabenti. Taip gaunasi didelis ir užburtas ratas ir perkaustymai tampa tikra kančia. Tačiau žmonės, kurie planuoja savo laiką visuomet randa išeitį ir organizuoja kraustymąsi į naują vietą iš anksto, o ne per vieną dieną. Todėl jums atskleisime pagrindinius etapus, kad savarankiški perkraustymai sektųsi geriau, sklandžiau, greičiau ir net pigiau.

Venkite perkraustymo darbus palikti paskutinei minutei. Nebent persikraustyti niekur neskubat, tačiau jei turite laiko nuo 30 iki 60 dienų, tuomet planą gerai būtų turėti bei jo laikytis kiekvieną dieną sklandžiai. Patariama sukurti atgalinės datos darbų sąrašą ir atlikti darbus kiekvieną savaitę.
Jei ketinate keltis į tą patį rajoną ar kitą miesto dalį, kur atstumas nuo senųjų iki naujųjų namų yra gana trumpas, tuomet persikraustant galite prašyti draugų ar šeimos pagalbos bei nuomotis sunkvežimi vienai ar kelioms dienoms. —Tačiau jei atstumas pakankamai didelis, tuomet vertėtų pasisamdyti kraustymo paslaugas teikiančia įmonę, kuriai perkraustymai yra darbas;
—Svarbu pasirinkti tinkamą transportą. Jeigu reikia įveikti trumpą atstumą bei neturite didelių baldų tuomet jums gali užtekti ir vienos perkraustymo kelionės. Bet jei turite daugiau daiktų ir kelionė tolimesnė, tuomet jums reikia sutaupyti, todėl išsinuomokite tinkamo dydžio sunkvežimį į kurį iškart sutilps visi daiktai ir jums užteks tik vienos kelionės;
—Pakuokite viską į kartonines dėžes bei pakartotinio naudojimo dėžes. Tuomet kai užsiimate pakavimu atsikratykite nereikalingų daiktų, kurie yra nebenaudojami, taip sutaupysite vietos. Įvairius žurnalus, virtuvės įrankius, drabužius. Pakuojant daiktus taip pat nepamirškite juos visus sužymėti, kad vėliau išpakuojant būtų lengviau suprasti kas yra vienoje ar kitoje dėžėje. Taip sutaupysite laiko bei daiktai greičiau suras savo vietą. O senus nenaudojamus daiktus galite paaukoti arba parduodi.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *