Petnešos vyrams: tai kas seksualu ir padoru viename

Pasaulyje galima rasti genčių, tautų, šeimų – kurios nesidrovi vaikščioti nuogos, nes rodyti savo natūralų kūną, atrodo, normalu ir visiškai pateisinama. Tačiau nesvarbu, ar asmenys būtų apsinuoginę, ar su drabužiais – siekis visada būti gražiam išlieka labai aktualus. O grožis nebūtinai remiasi į prašmatnius rūbelius. Kai kuriems minimalios detalės arba kūnas išdažytas spalvomis – tobuliausias pasirinkimas. Svarbiausia, kad pasirinktas aspektas išties būtų stulbinantis ir gebantis pabrėžti nuostabų žmogaus kūną. Kalbant apie nuostabų kūną, kažkodėl dažniausia minimos moterys. Tačiau ne tik jos siekia atrodyti kuo gražiau ir aplinkinius stebinti savo nuostabia išvaizdą. Stipriosios lyties atstovai ne išimtis. XVIII amžiuje nusistovėjo vyriškų aksesuarų mada išliko iki šiol. Gal kiek pakito spalvos, raštai ar dydžiai bei formos, tačiau siekis juos dėvėti vis dar labai aktualus.

Vienas iš seksualių aksesuarų, kuris pripažįstamas, kaip vyriškumo simbolis – petnešos, kurias suderinus su tam tikrais drabužėliais galite gauti nuostabiausią komplektuką. Petnešos vyrams, jau XVIII amžiaus pabaigoje buvo ypač madingos. Ir dažniausiai jos siejamos ne su funkcionalumu, kelnių prilaikymu, o grožiu. Didesne estetine drabužio verte, o juk tam ir yra skirti aksesuarai. Seniau buvo sakoma, kad petnešoms vyrams tinka tik tokiu atveju, jei jie turi nuostabiai plokščią pilvuką. Jei pastarasis išsipūtęs – vyras savęs neprižiūri. Taip petnešos tapo įrodymu, jog asmuo yra tvarkingas ir tuo pačiu seksualus.

petnešos

Istorija pasakoja, kaip Sovietų Sąjungoje buvo draudžiama nešioti petnešas, kadangi pastarosios galėjo būti puiki vieta slėpti žvalgybines priemones. Šiuo metu tokių draudimų nėra, o labai platus pasirinkimas leidžia rasti tobuliausiai figūrą pabrėžiančius aksesuarus. Petnešos vyrams, šiuo metu, pritaikytos toli gražu ne tik lygiapilviams vyrukams. Galintys pasidžiaugti alaus skardinėle skrandyje – taip pat ras kiek apvalesniems žmonėms pritaikytą variantą. Svarbiausia, kad pasirinkimas toks platus, kad galėsite rasti tobulumą ne tik formoje, tačiau ir spalvų pasirinkimo galimybėse. Anksčiau šio tipo aksesuaras reikalavo tam tikro pobūdžio kelnių. Šiuo metu tai nėra būtina, kadangi specialūs galiukai pritaikyti juosteles „prisikabinti“ tiek prie džinsų, tiek prie kostiuminių kelnių.

Petnešos vyrams yra ypač estetinis aksesuaras, kuris tuo pačiu atlieka dar ir kelnių prilaikymo funkciją. Dažniausiai tokio tipo priemonė, rodos, sugrąžiną kelis dešimtmečius atgal ir atskleidžia jas dėvinčio vyro prašmatnumą ir seksualumą tuo pačiu. O ką jau kalbėti apie vyrukus, kurie nusprendžia petnešas nešioti ant nuogos krūtinės, pilvo… Bene nėra seksualesnio vyriško aksesuaro, kuris tarp moterų būtų pripažintas, kaip vienas iš geriausių minimalistinių pasirinkimų.

Kadangi egzistuoja gana platus pasirinkimas, svarbu rinktis atidžiai. Daugiausia dėmesio skirkite kelnių spalvai prie kurių žadate petnešas nešioti. Jei kelnės juodos – nebijokite ryškesnių spalvų petnešų, jei pastarosios smėlinės – tik ir juodos spalvos aksesuaras. Rinkoje šiuo metu galima rasti gana platų pasirinkimą, kuri varijuoja ne tik remiantis spalvų palete, tačiau taip pat ir forma. Šiuo metu plinta metaliniai, auksinės spalvos susegimai, kurie prikabina aksesuarą prie kelnių.

Petnešos vyrams – puikiausia dovana, kokią tik moteris gali išrinkti savo vyrui. Žinoma, moteriškosios lyties atstovės visada žino geriausius variantus, o taip pat, juk kiekviena nori, kad jų vyras atrodytų lyg iš Džeimso Bondo filmų. Susikurti tokį stilių yra labai paprasta, kuomet egzistuoja tokia plati rinka siūlanti gražiausius pasirinkimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.