Rankų darbo auskarai gali būti itin brangūs

auskaraiLietuvoje papuošalų prekyba yra kaip reikiant suintensyvėjusi, o ypač tai liečia elektroninę erdvę. Ten netgi auskarai dabar siūlomi itin palankiomis kainomis, o ką jau kalbėti apie pasirinkimą – jis čia didžiausias. Juvelyrai ir papuošalų dizaineriai visgi įspėja, kad ne visur papuošalus įsigyti bus saugu, nes yra daug sukčių, kurie bando išvilioti pinigus iš nekaltų ir nieko neįtarančių žmonių. Jeigu jus domina kažkokie prabangūs auskarai, tai logiška, kad nereikėtų rinktis tų, kurie siūlomi po kelis eurus. Net jeigu tokie auskarai ir atrodytų labai prabangūs, turėkite galvoje, kad juos gavus, jie gali atrodyti visai kitaip. Dėl to visus papuošalus siūloma rinktis tik iš patikimų prekybininkų ar juvelyrų.

Jeigu jums reikalingi prabangūs auskarai, tai pirmiausia žiūrėkite ką siūlo juvelyrai.

Lietuvoje dabar galima rasti daug el. parduotuvių, kurios prekiauja kokybiškais aukso ar sidabro dirbinais. Tokiose vietose jūs rasite ir prabangius auskarus. Žinoma, sakydami „prabangius“, turėkite galvoje, kad jie ir kainuos brangiai. Dažniausiai auksiniai ar sidabriniai auskarai kainuoja skirtingai, o jų kaina nustatoma tiek pagal sunaudoto metalo kiekį, tiek pagal to metalo rinkos kainas, tiek ir pagal sunaudotus papildomu atributus. Matote, auskarai, kurie puošti kristalais, be abejo bus brangesni nei standartiniai.

Visus tokius auskarus jūs galite įsigyti juvelyrinių dirbinių parduotuvėse, bet nemaišykite – niekas jums neliepia iškart kažkur vykti. Juvelyrinės parduotuvės dabar egzistuoja ir internete, todėl visus papuošalus dabar galite užsisakyti niekur neišėję.

Rankų darbo auskarai gali kainuoti tiek pat kiek ir auksiniai.

Verta pabrėžti, kad daugeli klysta galvodami, kad rankų darbo auskarai, kurie nėra gaminami iš brangiųjų metalų, visuomet bus pigesni nei aukso ar sidabro dirbiniai. Rankų darbo papuošalai yra brangūs, nes jie nėra kuriami konvejerio būdu. Tai turi būti kruopštus darbas, kuris reikalauja daug laiko. Dėl to papuošalų dizaineriai ir nustato aukštas jų kainas, tuo labiau, kad dauguma tokių auskarų būna netgi vienetiniai. Visus papuošalus jūs turėtumėte pirkti iš populiariausių el. parduotuvių, juvelyrų ar privačių dizainerių, kurie kuria rankų darbo papuošalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.