Skanūs ir sveiki kepsniai restorane Kaune

Visi žmonės mėgsta skaniai ir sočiai pavalgyti. Dažnai taip nesinori sėdėti namuose ar praleisti valandų valandas virtuvėje prie puodų gaminantis kažkokį išskirtinį patiekalą. O jei dar paskaičiuosime kiek laiko užtruksime susidarydami produktų sąrašą ko reikės norint išsikepti skanų kepsnį, kiek laiko važiuosime į parduotuvę, kiek pinigų išleisime ir pagaliau kiek laiko gaminsime. Kai kada norisi tiesiog nuvažiuoti ir nesukant galvos užsisakyti patiekalą ir pavalgyti.

Tačiau čia iškyla dilema, kur gi nuvažiuoti pavalgyti ne tik skaniai bet ir sveikai. Ne vienas restoranas Kaune siūlo paragauti įvairių kepsnių, kurie kepti ant griliaus, orkaitėje ar ant ugnies. Kiekvienas gali rinktis pagal skonį, pagal kišenę, pagal restorano aplinką ar kitus kriterijus. Bet reikėtų visgi sutikti, kad pagaminti skanų ir kartu sveiką kepsnį kainuoja brangiau, nei iškepti maltos mėsos kotletą, užpilti sviesto padažo ar paimti majonezo sumaišyti jį su česnako skiltele, įberti truputį pipirų ir viską suplakti. Tokį maistą dažniausiai valgome valgyklose ar nebrangiose kavinėse, kurios orientuojasi į kiekybę o ne kokybę.

Šiais laikais kai visi nori maitintis ne bet kuo, o valgyti kiek galima sveikesnį maistą restoranai irgi į tai persiorientavo. Dabar galima rasti ne vieną puikų kepsnių restoraną Kaune, kuris siūlo šviežius ir gardžius kepsnius, kurie dažniausiai yra kepti ant griliaus nenaudojant riebalų ir taip pagaminant sveiką maistą. Taip pat prie patiekalo yra patiekiamos ir šviežios arba troškintos daržovės. Apie padažus iš majonezo ir kečupo tokiuose restoranuose galite pamiršti, čia gausite tik ir natūralių produktų pagamintą padažą, kuris bus iš ties skanus ir suteiks jūsų patiekalui dar geresnį skonį bei aromatą.

Taigi jei palygintume restoranus Kaune, kurie buvo prieš 10-15metų ir dabar, tai pamatytume, kad Lietuvoje restoranų lygis yra labai smarkiai pakilęs. Daug tradicijų bei maisto gamybos subtilybių atkeliavo iš kitų Europos šalių. Restoranai pradėjo maistą gaminti ne kiekybiškai, o kokybiškai, orientuotis ne tik į skanų, bet kartu ir į sveiką maistą. Perėjus Kauno senamiestį galime rasite tikrai ne vieną tokį restoraną, kuris gali pasigirti puikiai kepsniais ant griliaus, puikiomis salotomis ir kitais patiekalais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.