taisyklės apie tai kaip negalima sportuoti

1. Bėgioti rytais

Skirtingai nuo kitų punktų tai labiau ne draudimas, o rekomendacija. Tikite jūs bioenergetika ar ne, bet šis mokslas aiškiai nurodo tą, kad: atitinkamai su žmogaus bioritmais bėgioti naudinga tik nuo 20 iki 22 valandos vakaro. Po bėgiojimo valgyti galima tik po 40 minučių.
2. Bėgioti asfaltu
Asfaltas blogas tuom, kad beveik nesugeria atsirėmimų kai koja atsistumia nuo žemės, o tai kenkia jūsų kelių sanariams, laikysenai Ir raiščiams. Taigi jei neturite galimybės lakstyti stadione kur yra speciali bėgiojimui skirta danga, bėgiokite miškais kur yra lygūs takeliai su žemės pagrindu.
3. Bėgioti greta automobilių kelio
Bėgant stiprėja kvepavimas ir greitėja medžiagų apykaita. Jei jūs įkvepiate švarų orą, tai jūsų organizmas valosi  ir prisipildo deguonimi. O užterštas mašinų išmetamosiomis dujomis oras tik užterš jūsų organizmą.
1.    Treniruotis su senais drabužiais
Tai reiškia, kad jūs turite vilkėti ne senus marškinėlius kurių nebūtų gaila išmesti ir tuo labiau ne senus šortus kuriuos pirkote dar 9 klasėje. Neverta pirkti naujos medvilninės sportinės aprangos nes ji greitai sugeria prakaitą, limpa prie odos ir trugdo kvėpuoti. Geriausiai būtų jei jūsų sportinė apranga būtų poliesterio, elastano, ar nailono. Tik panašios sudeties sportinis kostiumas gerai išlaikys formą ir nenusitrins po mėnesio.
5. Sportuoti basomis
Treniruotis basomis, su kojnėmis ar sportine avalyne su plonu padu reiškia tai, kad jūs didinate apkrovą stuburui ir eikvojate jį.
2.    Gerti tada kada norisi
Apie tai, kad treniruotės metu būtina vartoti daug skysčių žino visi, bet tai netrukdo mums gerti tada kada norime, kas aktyviai sportuojant gali privesti prie dehidratacijos, yra rekomenduojama gurkštelti kelis gurkšnius vandens kas 20 minnučiu.
3.    Klausytis muzikos
Jei negalite sportuoti be muzikos tai bent sumažinkite garsą, nes moksliniais tyrimais yra irodyta, kad klausantis garsios muzikos ir sportuojant galima apkursti arba stipriai pakenkti savo klausai.
4.    Sportuoti pavargus
Jei jūs neišsimiegojote ar esate išsekęs, fizinės apkrovos neduos jums teigiamų rezultatų. Jokių.

 

Šaltinis: http://www.sportogidas.lt/?p=32

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.