Kategorijos

Vartotojai, kurie perka automobilius, neturėtų elgtis spontaniškai ir neapgalvotai

Esate vairuotojas ir turite nuosavą automobilį? Jei taip, tikriausiai jums yra tekę susidurti su automobilio pirkimo procesu. Tam reikia nemažai nusimanyti. Pirma, reikėtų pasidomėti automobilių markėmis: vienų markių automobiliai genda dažniau, kitų rečiau. Pavyzdžiui, vokiškų populiarių automobilių detalės kainuoja pigiau, tuo tarpu norint rasti detalę japoniškam automobiliui gali prireikti ir nemažai pavargti. Jei žmogus perka automobilius, kurie yra seni, antikvariniai, jis turi tikėtis, kad tokia transporto priemonė tikrai pareikalaus didelių investicijų, tad turi būti viskam pasiruošęs.

Analogiškai ir su automobilio dydžiu: reikėtų įvertinti, keliese dažniausiai važinėsitės. Jei, pavyzdžiui, dažniau vykstate vienas ir automobilis skirtas tik nuvykti į darbą, nesidairykite didelės ir daug kuro traukiančios transporto priemonės. Tai aktualu tiems, kurie dirba didmiesčiuose ir kiekvieną rytą turi pravažiuoti dideles automobilių spūstis. Mažas automobilis yra kur kas manevringesnis, jį lengviau parkuoti, jis ekonomiškas ir ekologiškas.

perka automobilius

Jei važinėjate su šeima, rinkitės didesnę transporto priemonę. Jei turite mažų vaikų, pagalvokite, kur reikės vežioti jų vežimėlį ir kitus reikmenis. Tam puikiai tiks universalus automobilis su padidinta bagažine. Taip pat nepamirškite, kad automobilyje turi tilpti ir mažylio kėdutė. Dažnai gale pastačius mažylio kėdutę net nebelieka antrosios sėdimos vietos, taigi tokiu atveju žiūrėkite, kad ir galinės sėdynės būtų gana plačios. Turi būti įvertinti visi faktai, net ir pačios, atrodytų, mažiausios smulkmenos. Žmonės perka automobilius spontaniškai, sužavėti gražių jų formų, spalvos, prabangos, odinio salono, kitų dalykų, račiau kartais nepagalvoja, kad su tokiu automobiliu reikės dar ir važinėti.

Įvertinkite ir savo darbo pobūdį. Pavyzdžiui, miškininko specialybė tiesiog neįsivaizduojama be didžiulio manevringo džipo, kuris pravažiuoja net ir pro klampiausius miško takelius, pelkes. Tuo tarpu stereotipinis vadybininkas – sėdintis už mažo arba vidutinio dydžio automobilio vairo.

Ne kartą yra tekę girdėti istorijų, kai žmogus nusiperka automobilį, tačiau su juo važinėti negali dėl to, kad automobilis traukia žvėriškai daug kuro. Taip, tenka pripažinti, kad su kai kuriomis mašinomis norint nuvažiuoti 100 kilometrų, reikia benzino įsipilti už mažiausiai 60-70 litų. O tai gerokai paplonina piniginę.

Kur įsigyti automobilį?

Įsigyti automobilį galima net keliais būdais, tačiau pirmiausia turite nuspręsti, kokią transporto priemonę pirksite: ar naują, ar dėvėtą. Naują automobilį nusipirksite salone.  Tiesa, daugelis jų prekiauja tik tam tikrų markių mašinomis. Kiti, norintys padėvėtų transporto priemonių ir nenorintys automobiliui išleisti kosminių sumų perka automobilius pagal skelbimus, automobilių turguose, iš pažįstamų žmonių ir įvairiais kitais būdais. Perkant automobilį, pirmiausia svarbu atkreipti dėmesį, ar visi dokumentai tvarkingi, ar automobilis nėra vogtas. Jau tik vėliau reikia domėtis, kaip veikia transporto priemonės variklis, kiek kilometrų ji yra nuriedėjusi, kokių turi defektų ir panašiai.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *