Vestuvių muzikantai

vestuviu muzikantaiVestuvių muzikantai turės pakelti jūsų svečių nuotaiką? Jums tada reikės juos rinktis pagal tam tikrus kriterijus. Ne visi muzikantai geba atlikti jiems paskirtas užduotis, tuo labiau, kad šiuo metu jie yra skirstomi į dvi kategorijas – tradicinius bei šiuolaikinius muzikantus. Kiekvienose vestuvėse vyrauja tam tikri reikalavimai – dekoracijų atspalviai, kažkokia tematika ir t.t. Muzikantus reikėtų rinktis ne tik pagal jų patirtį, bet ir pagal jūsų vestuvėse dalyvaujančių svečių amžiaus vidurkį. Na galbūt į vidurkį dairytis ir nereikia, tačiau būtina apžvelgti kokia auditorija susirinks, nes nuo to priklauso ar jūsų muzikantų pasirinkimas bus tinkamas.

Muzikantų yra visokiausių ir galbūt klystame jiems pridėdami žodį „verstuvių“. Šiais laikais dauguma būsimų jaunavedžių samdosi net ir garsiausius atlikėjus, pop‘so grupes ar tiesiog tradicinius muzikantus. Tai reiškia, kad linksmybės priklauso būtent nuo jūsų turimo biudžeto. Juk įprasta, kad tradiciniams muzikantams jūs išleistumėte mažesnę sumą nei samdant tarkime – kažkokią populiarią Lietuvos muzikos grupę. Taip pat ne visos grupės ar atlikėjai koncertuoja tokiuose šeimyniniuose renginiuose, na bet kaip sakoma – už pinigus galima nupirkti daug ką, tad pasikartosime – viskas priklauso nuo skiriamos pinigų sumos.

Tradiciniai muzikantai dažniausiai yra pasirenkami būtent paprastose senamadiškose vestuvėse – čia įprastai vestuvės niekuo neišsiskiria, tiesiog yra surandama vieta – dažniausiai sodyba ar pokylių salė, jos metu yra pasamdomas vedėjas, kuris praveda kažkokią programą, o muzikantai pasirūpina fonu be šokių muzika.

Su grupėmis bei atlikėjais yra kiek kitaip – vedėjai praveda programą kartu įterpdami pasirinktų grupių ar atlikėjų kūrinius. Tai reiškia, kad tokios grupės būna samdomos tarkime valandų laikotarpiui arba nustatytam dainų skaičiui. Taip yra todėl, kad faktas, jog jų paslaugos yra brangesnės. Negalvokite, kad visos grupės ar atlikėjai jūsų vestuvėse ateis ir pažiopčios pagal fonogramą – jie gali atlikti visus kūrinius gyvai, kas jūsų vestuvėms suteiks dar geresnių emocijų. Daug populiarių grupių, atlikėjų ar duetų koncertuoja ir vestuvėse ir visais nesvarbu ar jos mažos ar didelės – svarbiausia, kad turėtumėte reikalingą sumą pinigų jų samdymui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.