Kategorijos

Batai, su kuriais gera eiti

Tam, kad mylimi batai tarnautų ilgai ir atrodytų gražiai, svarbu juos teisingai prižiūrėti.

Pirkdami batus visi tikisi, kad ateinančius kelerius metus pakaks vienos naujos batų poros, o per šį laiką ji tikrai nepakeis savo kokybės ir išvaizdos. Tačiau kasdienis avalynės naudojimas ir netgi laikymas netinkamomis sąlygomis gali jiems pakenkti. Taigi išsiaiškinkime, kaip valyti batus, kad jie tarnautų ilgiau. Pateikiame kelis efektyvios ir paprastos priežiūros metodus, kurie užtikrins, kad avalynę būtų galima naudoti daugelį sezonų. Pažvelkite į šiuos patarimus ir pamatykite, kad prižiūrėti batus nėra sunku, ir tai tikrai atsiperka.

Kaip laikyti avalynę, kad nebūtų pakenkta jų medžiagai?

Sezono pabaiga nereiškia, kad avalynę galima paslėpti spintoje ir pamiršti. Deja, daugelis žmonių neįsivaizduoja, kaip tinkamai laikyti avalynę, kad nebūtų pažeista medžiaga. Prieš įsidėdami batus į spintą visam sezonui, įsitikinkite, kad padas ir visas paviršius yra kruopščiai nuvalyti. Verta rinktis BAMA avalynės priežiūros preparatus, kuriuos galite rasti mūsų internetinėje parduotuvėje stepmode.lt už patrauklią kainą. Kruopščiai ir reguliariai prižiūrint, avalynė bus atspari neigiamam išorinių veiksnių poveikiui. Taip pat reikia prisiminti, kad neteisinga batus laikyti drabužių spintos apačioje. Geriausia, jei spintoje kiekviena pora turės savo konkrečią vietą lentynoje ar dėžėje. Nedėkite bato ant bato, nes gali pakeisti formą. Geriau padėkite batus šalia vienas kito ir įsitikinkite, kad kiekviena pora turi savo vietą. Batų laikymo sąlygos yra svarbios. Patalpa, kurioje jie yra, turėtų būti vėdinama, reikia pasirūpinti tinkama drėgme ir, be to, optimalia oro temperatūra.

Batų valymo būdai namų metodais

Batus reikia valyti nuo nešvarumų, kad paviršius būtų nepriekaištingos būklės. Geriau pašalinti nešvarumus, kai tik jie atsiranda ant medžiagos, nes juos bus lengviau pašalinti. Tačiau kyla klausimas, kaip plauti batus ir kokius ploviklius tam naudoti. Pirmiausia pašalinkite nešvarumus teptuku ar audiniu. Tačiau, norėdami įsitikinti, kad avalynės paviršius nėra subraižytas, turite pasirinkti aksesuarus su minkštais šereliais. Tada jums reikia paruošti indą su šiltu vandeniu. Galite pridėti skalbimo priemonių skalbiniams. Minkštu skudurėliu batų paviršių patepkite vandeniu ir valomąja kosmetika. Kitas etapas – batų džiovinimas. Vandens perteklių pašalinkite sausa kempine ir padėkite į šildomą patalpą. Tačiau svarbu nestatyti batų į tiesioginius saulės spindulius, nes drėgna medžiaga gali išblukti. Niekada nedžiovinkite arti radiatoriaus – nuo karščio oda traukiasi, kietėja, pradeda skilinėti ir trupėti. Geriausiai jie džiūsta padėti šiltoje patalpoje ir prikimšti popieriaus.

Kaip valyti odinius batus?

Odiniai batai yra nesenstantys, kuriuos visi nori turėti savo namuose. Jų išvaizda ir kokybė gali nesikeisti daugelį metų, tačiau turėtumėte pasirūpinti tinkama jų priežiūra. Pirmoji užduotis yra pašalinti nešvarumus nuo pado. Šiai užduočiai geriausiai tinka teptukas, būtinai su minkštais šereliais. Kitas žingsnis – nuvalykite išorinę batų dalį minkštu ir šiek tiek drėgnu skudurėliu. Tačiau jei ant batų yra nešvarumas, kuris lengvai nenusivalo, muilas yra puikus preparatas, padedantis pašalinti net probleminius nešvarumus. Jo dėka batai bus švarūs ir tvarkingi. Be to, neturėtumėte pamiršti reguliariai drėkinti odinių batų. Tam puikiai tiks vazelinas ar natūralūs augaliniai aliejai. Jie drėkins odą, padės išvengti įtrūkimų ir avalynė atrodys kaip nauja.

Kaip valyti zomšinius batus?

Kad jūsų zomšinės odos batai būtų nepriekaištingos būklės, būtina nepamiršti reguliariai juos valyti. Tam pasirinkite šepetį su minkštais šereliais arba priedus, skirtus šio tipo medžiagai. Zomšos valymui rekomenduojama naudoti guminį arba krepinį šepetėlį. Norėdami pašalinti nešvarumus, rankoms plauti verta naudoti muilo putas. Tačiau užsispyrusio purvo atveju reikės garų. Reguliarus zomšinių batų valymas reiškia, kad naudoti pastarąjį priežiūros būdą nereikės. Nauji nešvarumai į medžiagą neįsigeria tiek, todėl juos galima lengvai pašalinti muilu ir vandeniu. Zomšinė avalynė yra itin elegantiška ir prašmatni. Tai puikiai atrodo derinant elegantiškas stilizacijas ypatingoms progoms, taip pat su drabužiais, paruoštais darbui biure. Todėl verta juos turėti savo drabužių spintoje ir žinoti, kaip jais pasirūpinti, kad net po daugelio sezonų jie nesusidėvėtu. Mūsų parduotuvėje siūlomos zomšinės odos avalynė moterims ir vyrams iš TAMARIS, RIEKER, CAPRICE, RYŁKO, AALTONEN ir daugelio kitų gamintojų, kuriuos vertina įvairaus amžiaus moterys ir vyrai.

Kaip valyti guminius batus?

Guminės šlepetės ar basutės yra avalynė, kurią galima lengvai laikyti puikios būklės. Guma yra lengvai prižiūrima medžiaga. Geriausia iš šios medžiagos pagamintiems batams valyti drėgnu skudurėliu. Juo švelniai nuvalykite visą avalynės paviršių. Jei ant bato paviršiaus atsiranda sunkių ir užsispyrusių nešvarumų, geriausia naudoti vandenį ir rankų plovimo skystį. Vienintelis šio tipo batų trūkumas yra tas, kad išorėje gali atsirasti įbrėžimų, kurie atrodo negražiai. Tačiau juos galima lengvai pašalinti naudojant paprastą pieštuką. Ieškant aukštos kokybės guminių batų, verta susipažinti su IPANEMA, RIDER, ZAXY, CARTAGO, BIG STAR prekės ženklais.

Batų valymas – ko neturėtumėte pamiršti?

Nepamirškite plauti ir valyti batus, laikytis etiketėje esančių gamintojo rekomendacijų. Naudokite avalynės tipui ir medžiagai, iš kurios ji pagaminta, tinkamus preparatus ir valymo metodus. Daugelis žmonių daro klaidą skalbdami batus skalbimo mašinoje – jei norite, kad batai tarnautų jums daugelį metų, venkite to, nes aukšta temperatūra ir verpimas gali sukelti nuolatinę žalą.

Nenaudojant avalynės, ją reikia laikyti lentynoje spintoje arba dėžutėje. Įsitikinkite, kad žieminė avalynė yra gerai išvalyta, kad ant jos paviršiaus nebūtų druskos. Žieminę avalynę galima valyti specialiais preparatais, kurie apsaugo nuo neigiamo druskos, apšlakstytos šaligatviuose ir gatvėse, poveikio. Stenkitės reguliariai valyti vidpadžius, nes jie gali skleisti nemalonų kvapą. Norint išvengti šios problemos, verta vėdinti batus, nes šviežias ir šaltas oras padės nužudyti bakterijas, atsakingas už kvapą.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *