Kategorijos

Papuošalai iš medicininio aukso

www.uzsukpasmus.lt

Medicininis metalas – vario lydinys, dengtas plonu aukso sluoksniu. Lietuvoje tai dar naujovė, aukštos klasės gaminiai už labai gerą kainą. Šis metalas nekelia alergijos, nesioksiduoja ir nenusitrina taip greitai, kaip bižuterija. Papuošalai sertifikuoti, kosmetologiniai, antialerginiai. Visiškai atitinka juvelyrinius dirbinius aukso parduotuvėje. Neapsineša, nenusitrina, atsparūs vandeniui, tinka net jautriausiai odai.
Papuošalai www.uzsukpasmus.lt visiškai atitinka juvelyrinius dirbinius aukso parduotuvėje. Neapsineša, nenusitrina, atsparūs vandeniui, tinka net jautriausiai odai.
Čia rasite auskarus, kaklo papuošalus, apyrankes ir kitus aksesuarus. Šie gaminiai tyrimais patikrinti ir kokybiški. Nors medicininis metalas, nėra linkęs juoduoti ar oksiduotis, kiekvienas papuošalas (net ir už milijoną) turi būti prižiūrėtas. Kremas, kvepalai, chloruotas vanduo, chemikalai – brangiųjų metalų priešai. Žinoma, prieš imantis namų ruošos darbų ir naudojant valiklius, papuošalus tai pat reikia nusiimti. Daugelio jų sudėtyje yra amoniako, o tai ypač kenkia auksui ir sidabrui, ne išimtis ir medicininiam metalui.
Daugybę amžių auksas yra bene geidžiamiausias metalas, niekada nesenstanti tarptautinė valiuta. Jį vertina ne tik materialių gėrybių vergai, bet ir metaloterapijos specialistai. Pasak jų, auksas veikia tarsi antioksidantas, lėtina organizmo senėjimą. Galbūt dėl to aukso papuošalais taip gausiai dabinosi gražiausios senovės moterys. Aukso vertę pripažįsta net tradicinė medicina. Pavyzdžiui, iš jo gaminami įvairūs medicinos įrankiai ir pan. Manoma, kad auksas spartina žaizdų gijimą, saugo nuo dantų ėduonies, o ant kaklo pakabinta auksinė grandinėlė padeda gydyti širdies ritmo sutrikimus ar net išvengti infarkto. Nuo seno tikėta ir netgi iki šių laikų tikima, kad auksas teigiamai veikia sergančiuosius depresija, epilepsija, net autizmu. Jis mažina įtampą ir teikia kūrybinių galių, grąžina emocinę pusiausvyrą.
Varis perspėja apie ligą. Vario itin tauriu metalu nepavadinsi. Tikrų juvelyrikos aistruolių šis metalas paprastai nedomina, tačiau energiniu požiūriu jis labai vertingas. Pasak žinovų, varis taip pat turi gausybę gydomųjų savybių. Archeologai yra pastebėję, kad tolimų mūsų protėvių jis buvo, ko gero, mėgstamiausias ir populiariausias papuošalams naudotas metalas. Galbūt todėl, kad auksas ir sidabras buvo „neįkandami“, bet… kuo organizmui gali būti naudingas varis? Manoma, kad jis teikia gyvybingumo ir energijos, teigiamai veikia smegenų veiklą. Gali padėti įveikti įvairius uždegimus, atgauti jėgas po sunkių ligų, gerina kraujo apytaką, gelbsti gydant reumatines bei inkstų ligas. Verta žinoti, kad jei nuo varinio papuošalo oda nuolat ir labai smarkiai patamsėja, vertėtų pasitikrinti sveikatą. Gydomųjų savybių iš metalo organizmas pasiima pats,žinoma, jei jam jų reikia. Jei užsisegėte aukso grandinėlę, tai dar nereiškia, kad ji bus naudinga. Egzistuoja teorija, kad gydo ne tie metalai, kurie laikomi gydomaisiais, o tie, kurių stinga konkrečiam organizmui. Tarkim, kai organizmui trūksta vario, sakoma, gryno vario moneta gali net prilipti prie kūno.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *