Kategorijos

Parazitinės kirmėlės – vagys ir plėšikai ar įprasti kaimynai?

Kas tie parazitai?

Parazitai organizme, parazitinės kirmėlės, skauda pilvo apačią, viduriavimas
Parazitinės kirmėlės kankina 🙁

Tai organizmai, gyvenantis savo šeimininko sąskaita. Jie tyliai apiplėšia žmogų, atimdami iš jo dalį medžiagų, reikalingų jo gyvybei palaikyti. Negana to, jie dar išskiria toksinus, kurie yra stiprūs nuodai mūsų organizmui, sukelia lėtines ligas.

Parazitinės kirmėlės sukelia vidutiniškai 14 000 000 mirčių per metus, t. y. 25 proc. pasaulinio mirtingumo rodiklio (PSO).

Lėtinės (taip pat ir onkologinės) ligos 80 proc. atvejų sukeltos parazitų poveikio. Visame pasaulyje mokslininkai vis labiau linksta prie parazitinės vėžio teorijos.

Jos visur, neįmanoma nuo jų pasislėpti! Parazitinės kirmėlės palyginus lengvai ir paprastai gali patekti į žmogaus organizmą. Mes net nesusimąstom apie tai, kad rizikuojame priimti „neprašytus svečius“ kasdien po kelis kartus ir įvairiais būdais. Naivu galvoti, kad galime nuo jų apsisaugoti.

 

Trumpai tariant, užsikrėsti galima visur ir nuo visko.

Užsikrėtimo kirminais simptomai

Parazitinės kirmėles žmogaus organizme gali būti aptinkamos bet kurioje kūno vietoje: plaučiuose, kepenyse, tulžies pūslėje, raumenyse, sąnariuose, žarnyne, smegenyse, kraujyje, akyse ir net širdyje. Parazitų sukeltų ligų sunkumo spektras svyruoja nuo slaptos, lengvos eigos iki ypatingai sunkios su letaline baigtimi. Silpnumas, galvos svaigimas, dažnas jos skausmas, mieguistumas, lėtinis, nuolatinis nuovargis, neurastenija, energijos trūkumas, depresija, susierzinimas, dėmesio koncentracijos ir atminties susilpnėjimas, krenta svoris ar vargina viršsvoris, nuolatinis alkio jausmas, miego sutrikimai, sąnarių ir raumenų skausmas, pilvo pūtimas, viduriavimas ar vidurių užkietėjimas, pykinimas, pilvo spazmai, skauda pilvo apačią, dažna alergija – tai toli gražu ne visas parazitų gyvybinės veiklos rezultatų sąrašas. Parazitų poveikio žmogaus organizmui mechanizmas yra labai įvairiopas ir sukelia daugelį ligų. Taigi, jei kankina lėtinės sąnarių, kvėpavimo (sinusitas, lėtinis obstrukcinis bronchitas, bronchinė astma), virškinimo sistemos (dirgliosios žarnos sindromas, pienligė) ligos, nuolatos blogai jaučiatės, nesiseka nustatyti ligos diagnozės, ilgai ir neefektingai gydotės, jus kankina neaiškios kilmės skausmai, odos niežėjimas, atopinis dermatitas, neurodermitas, dilgėlinė, pasikartojantis karščiavimas su raumenų skausmais – labai tikėtina, kad jūsų organizme gyvena parazitai. Dar keletas specifinių parazitų užsikrėtimo požymių yra išangės niežėjimas (spalinės) ir gausus naktinis prakaitavimas.

Kaip atsikratyti kirmėlių visam laikui

Tik nereikia panikuoti! Parazitinės kirmėlės jau ne vieną kartą pateko, patenka ir pateks į kiekvieno be išimties žmogaus organizmą. Ir reikia su šiuo faktu susitaikyti! Nevalia susitaikyti su tuo, kad mūsų organizme būtų sudarytos tinkamos sąlygos jiems gyventi ir veistis! Reikia laiku naudotis adekvačiais, saugiais ir patikimais organizmo apsivalymo nuo parazitų būdais, pasirūpinti tinkama profilaktika.

Labiausiai mūsuose paplitęs parazitozių gydymo būdas – medikamentinis (vermoksas, dekaris, pirantelis, helmintoksas – daugeliui girdėti vaistai nuo kirmėlių). Žmonės taip gydosi metų metus, nes nuolatos yra užsikrėtę („chemija“ neveikia lervučių ir kiaušinėlių, iš kurių vėl išsivysto suaugę parazitai). Toks gydymas padeda išspręsti kai kurias problemas, bet iš esmės nieko nepakeičia. Be to, niekam ne paslaptis, kad cheminiai preparatai turi pašalinį poveikį. Daugelis taip ir neranda atsakymo į klausimą: kaip atsikratyti kirmėlių?

Siūlau nesigydyti patiems, o kreiptis į specialistą

Savarankiškas gydymas dažnai būna nesėkmingas, ypač kai žmogaus organizme yra ne vienas parazitas, o daugiau. Būtinas kompleksinis, sisteminis, mokslinis požiūris. Reikalinga ir kuo tikslesnė diagnostika (išmatų tyrimas dėl kirmėlių kiaušinėlių tam tikslui netinka, jo tikslumas tik 10-14 proc), nes tuomet gydymas būna efektyvesnis. Šio metu tiksliausiai parazitozės diagnozuojamos nelinijinės diagnostikos būdu, tai yra tam tinkamiausias daugeliui jau girdėtas biorezonansinis tyrimas, kitaip tariant, kompiuterinė organizmo diagnostika arba viso organizmo tyrimas. Kuo individualiau bus sudaryta gydymo programa, tuo ji bus efektyvesnė ir mažiau kenksminga. Reikia ne tik sunaikinti ir evakuoti parazitus, bet ir jų lervas, taip pat atstatyti pažeistas organų ir sistemų funkcijas, taip pat svarbus yra organizmo valymas nuo toksinų, susidariusių yrant žuvusiems parazitams.

Svarbiausia – helmintozių profilaktika

Jei mūsų imunitetas veikia puikiai, ji pati susitvarko su daugeliu rūšių parazitų. Taigi, visų pirma, turime stiprinti jį (o kaip tai padaryti, tai jau atskira tema).

Antra, turime laikytis tam tikrų sanitarijos taisyklių (nieko ypatingo, tiesiog elementari higiena).

Ir trečia, mažiausiai du kartus per metus profilaktiškai apsivalykime nuo parazitų. Geriausiai tam tinka kompleksiniai žoliniai preparatai (kurių sudėtyje yra juodasis riešutas, kartusis kietis, bitkrėslė, gvazdikeliai), maisto papildai, kuriuos jums individualiai galėtų parinkti gydytojas fitoterapeutas arba bendrosios praktikos gydytojas. Siūlyčiau patiems pasidomėti parazitozių profilaktika, nes nuolatos vartoti „chemiją“ tikrai ne išeitis.

Ketvirta, dažniau vartokime produktus, kurių nemėgsta parazitinės kirmėlės. Tai žalios ir raudonos spalvos, aštraus ir kartaus skonio maistas, visų pirma, pipirai, svogūnai, česnakai, garstyčios, krienai, pelynas, gvazdikėliai, jūros kopūstai, imbieras, krapai, ramunėlės, graikiniai riešutai. Nemažai žmonių neperneša kai kurių čia išvardytų produktų. Gali būti, kad dėl tokios reakcijos kalti „įnamiai“. Jiems yrant, atsipalaiduoja jų kūnuose buvę toksinai ir kitos medžiagos, sukeliančios alergines reakcijas.

Ir nebijokime parazitų, bet duokime jiems tinkamą atkirtį!

Diagnostikos kabinete „Visas žmogus“ surasime jumyse gyvenančius parazitus ir padėsime jų atsikratyti.

Registracija tel.: +370 60846766

www.sveikatostyrimai.lt

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *