Kategorijos

Tinkama žieminės striukės priežiūra. Patarimai, kurie padės ją išlaikyti kuo gražesnę

Dažniausiai renkantis drabužius žiemai daugelis žmonių skiria nemažą investiciją, kadangi puikiai supranta, kad kokybė kainuoja ir kai norisi, kad drabužis tarnautų ilgai bei sėkmingai – reikia skirti laiko jo priežiūrai. Žieminės striukės vyrams nėra labai lepios, kadangi šiais laikais dizaineriai kuria tokius drabužius, kurie yra ne tik stilingi, tačiau ir praktiški.

Visgi, siūlome nepamiršti, kad net ir pati geriausia kokybė dėvisi, tad reikia susipažinti su tam tiktų medžiagų valymo niuansais. Juolab, žieminės striukės, kuri yra gana stora, todėl reikalauja papildomos priežiūros. Visgi, galiausiai, minimali priežiūra užtikrins ir kur kas ilgesnį jos tarnavimo laiko tarpą, tad įvertinkite tai ir džiaukitės įsigyta striuke ilgą laiką.

Etiketėse – visa reikalinga informacija

Įsigijus striukę pirmiausia siūlome neskubėti nuimti jos etiketės, kadangi daugiausiai joje yra viskas, ką reikia žinot apie striukės priežiūrą. Kol vienos labai sėkmingai gali būti plaunamos skalbimo mašinoje, tuo tarpu kitoms būtinai reikalinga valykla, kadangi paprasčiausia skalbyklė gali sugadinti medžiagą.

Taip pat nepamirškite, kad vyriškos žieminės striukės labai dažnai turi specialius užpildus, kurie skalbimo metu gali susiburti į tam tikrus rutuliukus, vietas ir tokiu atveju drabužis tampa visiškai nebefunkcionalaus. Siūlome plačiau pasidomėti kiekvieno drabužio priežiūra ir tokiu atveju pavyks išvengti bet kokių klaidų.

Per didelė temperatūra žalinga beveik viskam

Žieminės striukės priežiūra gali būti labai įvairi ir tai remiasi priklausomai nuo to, kokia yra jos pagrindinė medžiaga. Tačiau tuo pačiu yra kelios universalios taisyklės, kurios atitinka net ir skirtingų drabužių poreikius.

Pavyzdžiui, dažniausiai didelę temperatūra yra žalinga visiems storesniems drabužiams, kadangi jeigu pati medžiaga nesusitrauks, tai spalva bus tikrai ne tokia ryški. Jeigu jau striukė gali būti skalbiama skalbyklėje, kadangi apie tai informuojama yra etiketė, tokiu atveju siūlome skalbti ne aukštesnėje nei 40 laipsnių temperatūroje. Tokiu atveju striukė išlik tokio dydžio, kokio nupirkote ir tikrai net ir po daugelio skalbimo jos spalva išliks kaip ką tik nupirkta.

Tinkamas džiovinimas – taip pat svarbu

Žieminės striukės priežiūra neatsiejama ir nuo tinkamo džiovinimo niuansų. Dažniausiai apie tai irgi būna kalbama etiketėje. Tačiau šiuo atveju taip pat galime išskirti vieną universalią taisyklę.

Striukės dažniausiai nėra džiovinamos džiovyklėje, kadangi tai dažniausiai visiškai sugadina apmušalą ir tuo pačiu papildomą apšildymą, kuris ir padeda žemos metu išvengti labai didelio šalčio. Tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra paprasčiausiai džiovinimas pakabinus striukę. Taip pat nereikia, kad greta striukės būtų koks nors labai intensyvus kaitros šaltinis. Nereikia jos džiovinti ant radiatorių.

Paprasčiausiai išskalbta žieminė striukė turi būti kabinama ant pakabos ir paprasčiausiai pakabinama kambaryje, kuris yra šildomas. Nors gali reikėti kelių dienų, tačiau tokiu atveju striukė puikiai išdžius ir vėliau galėsite viską sezoną ją nešioti negalvojant apie tai, kad gali reikėti papildomo valymo.

Valyklos – visada galimas pasirinkimas

Striukė nereikalauja labai daug priežiūros, tačiau jeigu Jums vistiek ta priežiūra yra per daug sudėtinga – tokiu atveju geriausia keliauti į valyklas, kur Jūsų drabužiu bus tinkamai pasirūpinta. Žieminės striukės vyrams kartais valomos brangiau nei kiti drabužiais. Kadangi šis lauko rūbas yra storesnis, jam reikia specialių priemonių, visgi, bent jau būsite ramus, kad po valymo drabužis atrodys puikiai ir tuo pačiu galėsite jį nešioti ilgus metus, džiaugtis, kad jis atrodo puikiai, šildo.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *