Kategorijos

FRONDITA, UAB – kokybiškos konsultacijos steigiant įmonę

Imoniu steigimas

Tvirti bet kurios įmonės pamatai grindžiami kokybiškomis įmonės steigimo konsultacijomis.

Steigiant įmonę reikia apgalvoti ir įvykdyti daugybę svarbių dalykų: sugalvoti ir įteisinti juridiškai teisingą įmonės pavadinimą, užpildyti ir sutvarkyti steigimo dokumentus, suformuoti kapitalą ir, galiausiai, įmonę užregistruoti. Būtent šios užduotys yra pagrindinė FRONDITA, UAB veikla. Įmonės veikla garantuoja ne tik kokybišką, bet ir greitą akcinių bendrovių ir individualių įmonių steigimą bei dokumentų rengimą.

Steigiamų įmonių rūšys

  • Uždaroji akcinė bendrovė yra populiariausia steigiamų įmonių rūšis, sudaranti daugiau nei 50 tūkst. uždarųjų akcinių bendrovių bendriją. Šios rūšies privalumai yra tie, kad įmonės kolektyvui esant mažesniam nei 10 asmenų, teikiamos mokesčių lengvatos, o pritraukti lėšas galima tiesiog padidinus akcininkų skaičių.
  • Mažoji bendrija tinkamiausia mažam verslui. Šios rūšies įmonės steigimas yra paprastesnis ir reikalaujantis mažiau lėšų, tačiau dėl aiškių nuostatų nebuvimo, valdyti tokią bendriją gali būti sudėtingiau.
  • VŠĮ yra pelno nesiekianti organizacija.
  • Individuali įmonė – patikimas ir greitas įmonės steigimo būdas. Įmonės steigėjas ir vadovas gali būti vienas ir tas pats asmuo. Dėl šios priežasties mažėja mokesčių, lengva įmonę perregistruoti ir vadovui lengva pasiimti pajamas.

 

FRONDITA, UAB paslaugos

FRONDITA, UAB konsultacijos steigiant įmonę yra ypatingai svarbi sėkmingo verslo pradžios dalis. Įmonės steigimo proceso metu gali iškilti daug neaiškių situacijų, komplikacijų ar tiesiog nesusipratimų, todėl tai reikia patikėti tos srities profesionalams. Įmonės steigimo metu, FRONDITA įvertina išvardintų įmonių rūšių trūkumus ir privalumus, konsultuoja apie jų valdymą ir apskaitos sudarymą. Ypatingai svarbu yra pasirinkti tinkamiausią steigiamos įmonės rūšį, kas yra sėkmingo verslo pamatas. FRONDITA užtikrina ir pagrindžia vieną iš pateiktų pasirinkimo variantų ir sutvarko visus įmonės steigimo dokumentus. Išsirinkus įmonės rūšį, sekantis svarbus žingsnis yra pavadinimo pasirinkimas ir jo užtvirtinimas. FRONDITA, UAB konsultacijos steigiant įmonę pasirūpina, kad parinktas pavadinimas atitiktų juridiškus reikalavimus ir būtų autentiškas bei atneštų verslui pridėtinės vertės.

 

Steigiant įmonę, būtina tinkamai pasirūpinti dokumentais – formomis, steigiamojo susirinkimo sprendimu, įstatais ir suderinti dokumentų projektus su notaru. FRONDITA taip pat parengia dokumentus, susijusius su kapitalo klausimais ir dokumentus, pasikeitus pagrindiniams įmonės duomenims, tokiems kaip pavadinimas, adresas, vadovai. 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?