Kaip tinkamai išsirinkti suknelę?

sukneles

Turbūt neverta ginčytis, kad vyrų dėmesį kur kas labiau patraukia damos ir merginos, pasipuošusios suknele, nei megztiniu ir džinsais. Todėl, jeigu Jūsų spintoje sukneles užima mažumą, pats laikas pasitaisyti ir keliauti apsipirkti. Nemėgstate vaikščioti po parduotuves? Ne bėda! Egzistuoja begalė internetinių parduotuvių, o suknelės internetu jose užima garbingas pozicijas, taigi tikrai turėsite iš ko rinktis. Elektroninėse parduotuvėse apsipirksite neskubėdama ir neišeidama iš namų, ir galėsite rinktis tiek laiko, kiek tik Jums prireiks.

Pagrindinės taisyklės, renkantis suknelę

Netgi apsiperkant elektroninėje parduotuvėje, iškyla elementarus klausimas: kaip nesuklysti renkantis iš gausios suknelių pasiūlos? Tam, kad ši dilema sumažėtų, svarbu atsižvelgti į kai kurias taisykles. Kaip ir minėjome, suknelės moters garderobe nusipelno pirmaujančių pozicijų. Tad, teisingai pasirinkusi, šio moteriško drabužio savininkė nesunkiai taps gracinga princese.

Visų pirma, kaip ir atliekant makiažą, taip ir renkantis suknelę, ypač, jei kalbame apie vakarinį modelį, galioja taisyklė išryškinti tik vieną aspektą. Besidažydamos ryškiname arba lūpas, arba akis, na, o prisitaikydamos suknelę, turėtume susitelkti arba ties iškirptės zonos, arba ties kojų akcentavimu. Šiukštu, nepabrėžti abiejų.

Daug stilingiau atrodo moterys, kurių vakarinės suknelės dekoltė, galbūt, kiek išraiškingesnė, bet suknelės ilgis beveik siekia žemę, nei tos dailiosios lyties atstovės, kurios pasirenka gilios iškirptės ir trumpo sijono derinį. Žinoma, tai galioja visiems suknelių modeliams, ne tik vakariniams.

Antroji taisyklė – suknelės spalva neturėtų ištirpti odos fone – o turėtų būti parinkta pagal moters odos ir plaukų spalvinį tipą. Blyškios, šviesios odos savininkėms tiks raudonos, alyvinės, žalsvos suknelės. Tamsesnės odos savininkės suspindės, pasipuošusios geltonos, juodos ar alyvuogių spalvos suknelėmis.

Suknelių pasirinkimo įvairovė

Suknelių pasirinkimo įvairovė – gausi ir tikrai įmanoma prisitaikyti tinkamiausią sau. Tinkamas spalvos, modelio ir ilgio pasirinkimas – svarbiausi Jūsų vedliai, norint nepaklysti suknelių pasiūlos gausoje. Klasikinis, nepriekaištingas variantas – maža juoda suknelė, kuri privalo būti kiekvienos moters ir merginos spintoje. Taip pat reikėtų garderobe išskirti vietos ir megztiems, trikotažiniams ir lengviems suknelių modeliams, kurie bus puikus pasirinkimas vasarą. Taip pat kiekviena moteris turėtų turėti bent vieną vakarinę suknelę, kad atėjus vakarėlio dienai, nereikėtų pametus galvą lakstyti po parduotuves.

Ir, svarbiausia, renkantis iš įvairių šio moteriško drabužio modelių, atsižvelgti į tai, kad pasirinktas suknelės modelis ir medžiaga idealiai tiktų Jums. Taip pat, prieš perkant, reikėtų įsivaizduoti, kokios spalvos, modelio ir kokiomis detalėmis puoštos suknelės norite. Žinoma, šiam tikslui pasiekti gali tekti peržvelgti nemažai dizainerių mums pristatomų suknelių modelių. Elektroninės parduotuvės, kuriose siūlomos suknelės internetu, taps puikiu Jūsų pagalbininku.

Suknelių tendencijos nuolat kinta, kaip išlaikyti savo stilių ir išlikti madingai?

Madingos suknelės moterims – kruopštaus pasirinkimo reikalaujantis pirkinys. Juk šis drabužis atspindi gražuolių skonį, jų gebėjimą susigaudyti mados tendencijose, gebėjimą solidžiai ir skoningai įsilieti į kolegių, draugių ir konkurenčių būrį, bei mokėjimą išryškinti figūros privalumus ir paslėpti jos trūkumus.

Mados pramonė dovanoja mums įdomius suknelių modelius, skirtingus jų stilius, nevienodus ilgius. Taip pat modelius atvirais pečiais arba su rankovėmis. Ką jau bekalbėti apie skirtingus dekoro variantus, raukinius ir kitas stiliaus gudrybes. Todėl, stilinga moteris niekada nepuls aklai sekti mados tendencijų. Ji domėsis aktualijomis, bet iš jų išsirinks tik tuos modelius, kurie tiks jos figūrai ir spalviniam tipui. Gebės priderinti tinkamus aksesuarus ir taip kurs savo asmeninį, nepakartojamą stilių.