Kategorijos

Kiek laiko turi tarnauti padangos ir kaip jas išlaikyti kokybiškas?

Naujos padangos internetu

Kasmet po du kartus keičiantys padangas vairuotojai nuolat baiminasi, kaip tinkamai išlaikyti padangas iki kito sezono, bei kaip išsaugoti kuo ilgiau tas, su kuriomis šiuo metu važinėja. Profesionalūs gamintojai ir specialistai sako, kad labai daug kas priklauso ne tik nuo to, kokias padangas įsigysite, bet ir kaip jas eksploatuosite bei saugosite iki kito sezono.

Kokias padangas rinktis?

Padangų tarnavimo laikas ir jų kokybė pirmiausia priklauso nuo to, kokias padangas išsirinksite. Geriausiai padangas pirkti pas profesionalų pardavėją, kuris siūlo tik patikrintų gamintojų padangas bei gali patarti, kokias geriausiai rinktis Jums. „Padangos plius“ siūlo platų padangų pasirinkimą, tad čia sau tinkamas padangas ras tiek vairuotojai, ieškantys patikimo, tačiau ekonominio varianto, tiek tie, kurie nori įsigyti „Premium“ klasės gamintojų gaminius. Šis pardavėjas tikina: „Pas mus išsirinksite kokybiškas padangas“. Tai reiškia, kad galite būti tikri ne tik kainos, bet ir kokybės garantija.

Kaip tinkamai prižiūrėti?

Gamintojai tikina, kad tinkamai naudojamos kokybiškos padangos turi tarnauti nuo 2 iki 5 metų. Šis laikas priklauso nuo to, kaip naudosite įsigytas padangas. Pavyzdžiui, ar važinėjate pagal visas taisykles, ar Jūsų padangos pritaikytos būtent tai kelio dangai, kuria kasdien važiuojate daugiausiai laiko. Labai dažnai pasitaiko atvejų, kai žiemai vairuotojai įsigyja spygliuotas padangas ir skundžiasi, esą jos tarnauja vos vieną ar du sezonus. Kaip taip nutinka? Dažniausiai todėl, kad padangos naudojamos netinkamai. Spygliuotos padangos pritaikytos važiuoti prastais keliais, žvyru, bekele. Todėl kasdien jomis važinėjant mieste asfalto dangomis, jos gerokai greičiau nusidėvi, tarnauja trumpiau, nei nurodo gamintojas. Tik todėl, kad jos naudojamos ne pagal paskirtį. Venkite tokių klaidų, tuomet būsite tikri, kad padangos ištarnaus joms skirtą laiko tarpą.

Kaip išsaugoti padangas?

Padangos tarnaus ilgiau, jei jas tinkamai laikysite tuo metu, kai jų nenaudojate. Daugelis žmonių galvoja, kad pakanka padangas pusei metų palikti balkone ar garaže, o kitąmet jos vėl bus tinkamos naudoti. Tačiau iš tiesų taip nėra. Padangos labai jautrios dienos šviesai ir temperatūrų kaitai, todėl jas laikyti reikėtų tam pritaikytose patalpose. Taip pat žinoti, kada jas galima laikyti horizontaliai, kada vertikaliai. Tinkamai laikomos padangos tarnauja daug ilgiau. Todėl vis daugiau vairuotojų renkasi auto servisų ir padangų pardavėjų teikiamą paslaugą – padangų saugojimą. Profesionalai gali pasirūpinti tinkamu sandėliavimu ir išlaikyti padangas pagal visus reikalavimus iki kito sezono.

Naujausi straipsniai