Metalo gaminiai

Metalo gaminių gamyba – tai ilgas ir kruopštus procesas

Metalo gaminiai
Metalo gaminiai

Metalo gaminiai, tokie kaip tvoros, aptvėrimai, laiptų, turėklų konstrukcijos ar tvirtinimo elementai, gimsta tik po ilgo metalo apdirbimo proceso, kuomet atliekamas tekinimas, šlifavimas, frezavimas, pjovimas, gręžimas ir štampavimas. Išsivystęs kalvystės amatas paliko įrankių darbo prototipus, kurie pasiekė šias dienas. Tačiau keičiantis žmonių poreikiams įranga neišvengiamai sumodernėjo, jog būtų galima atlikti sudėtingiausius užsakymus.

Metalo gaminių gamyba – Vilnius

Metalo gaminių gamyba Vilniuje gaminama iš kokybiško metalo, kuris yra gaunamas iš žinomų ir patikimų tiekėjų. Tai gali būti juodasis metalas, nerūdijantis ir cinkuotas plienas ar aliuminis, žalvaris, bronza, spalvotas, rūšinis, lakštinis… Aukštos kokybės metalas leidžia garantuoti aukštą gaminių kokybę ir ilgaamžiškumą. Produkcija gaminama laikantis visų aplinkausogos ir teisės standartų, kuriuo šiuo metu suskaičiuojama nemažai.

Kartai priverčia nusišypsoti frazė apie metalo karpymą, lankstymą, performavimą, pjovimą vandens srove su abrazyvu arba juostiniu pjūklu. Tačiau visa tai praeina medžiaga, kol tampa metalo gaminiu.

Nestandartiniai metalo gaminiai (Vilnius) gaminami naudojant frezavimo ir šlifavimo įrangą. Metalo gaminių frezavimas yra itin aukšto technologinio lygio reikalaujantis procesas, kurio metu, pagal paruoštus brėžinius, frezavimo kirtiklis iškerta tikslaus dydžio ir formos detales,

Pastaruoju metu Lietuvoje itin išpopuliarėjo 3D ir net 4D frezavimas kompiuterinėmis technologijomis. Moderni technika leidžia frezuoti net itin smulkes detales ir išgauti mikroskopinį tikslumą. Frezavimas itin populiaru Lietuvos pajūryje. Metalo gaminiai Klaipėdoje yra vienas populiariausių puošybos elementų. O taip pat dizainerių pamiltų idėjų interjerui puošti. Ilgaamžiai ir niekad iš mados neišeinantys gaminiai patenkina net pačių išrankiausių klientų skonį.

Kad ir koks ilgas metalo gaminių Vilniuje gamybos procesas, jo kaina lyginant su kitomis medžiagomis nėra itin didelė. Metalo gaminiai Vilniuje kainos svyruoja nuo atliekamų darbų greičio, apimties (svorio)* bei medžiagos. Bet kuriuo atveju tai yra pigiau nei pirkti jau pagamintus gaminius, į kurių kainą įeina atvežimas, parduotuvės nuomos, darbuotojų darbo užmkoestis ri kitos sąnaudos.

*Metalo svoris skaičiuojamas atsižvelgiant į medžiagos tipą, aukštį, ilgį, gaminių skaičių, dažų storį, plotį ir kitus parametrus.