RIMI akcijos maistui padės pradėti sveikiau maitintis

parduotuvė 

Vos tik atėjus šiltiesiems metų laikams, daugelis mūsų susirūpina savo sveikata, išvaizda ir mityba. Pradedame galvoti, kokius mitybos įpročius reikėtų pakeisti, kaip pasirinkti sveikesnį ir kokybiškesnį maistą. Todėl tokiems klientų poreikiams patenkinti RIMI akcijos maistui – puikus pagalbininkas. Daugelis žmonių vis dar mano, kad sveikas maistas – prabanga. Tačiau prekybos tinklai klientus jau įtikina, kad tai tik klaidingas mitas.

Kaip pradėti sveikai maitintis?

Jeigu jau susimąstėte apie sveikesnį gyvenimą, greičiausiai, psichologiniai dalykai jau išspręsti. Taip jau yra, kad pati pradžia yra pati sudėtingiausia. Daugelis mitybos specialistų pastebi, kad net ir žmonės, kankinami viršsvorio, kartais labai sudėtingai ryžtasi keisti gyvenimo būdą. Taip labai žmogiška. Tad pirmiausia reikia susitaikyti su savimi ir sau pasakyti, kad ne nuo rytojaus, o jau nuo šiandienos keisite savo gyvenimą. Tuomet telieka pakeisti maisto produktus šaldytuve.

Daugelis specialistų įspėja, jog labai padeda paprastas šaldytuvo išvalymas. Imkitės to per daug negalvodami. Atsisveikinkite su ten esančiais nesveikais produktais ir pamatysite, jog laikas apsipirkti. Norint pasidomėti, kokios šiuo metu taikomos akcijos, apsižvalgykite raskakcija.lt, kur skelbiami visų prekybos tinklų akcijų leidiniai.

Jeigu manote, kad sveikesniam maistui teks išleisti daug pinigų, pasidomėkite, kokios šiuo metu taikomos RIMI akcijos maistui. Greičiausiai ten rasite platų pasirinkimą pigesnių daržovių, pilno grūdo duonos gaminių, vaisių ir įvairių kruopų. Tai būtų puiki pradžia, siekiant pakeisti mitybą.

Kaip pirkti taupant?

Be to, norint įsigyti sveikesnių produktų ir neišleisti daugiau pinigų nei esate įpratę, labai svarbu planuoti savo mitybą ir apsipirkimus. Pavyzdžiui, sekmadienį skirkite savo savaitės maisto planavimui. Iš anksto sugalvokite, kokius patiekalus gaminsite visą savaitę. Tuomet susidarykite pirkinių sąrašą ir vėl apsidairykite visuose akcijų leidiniuose, kurie bus aktualūs kitą savaitę. Įvertinkite, kokios RIMI akcijos maistui, kokiomis dienomis yra aktualiausios. Pagal skelbiamas akcijas susiplanuokite apsipirkimus. Jei šią savaitę skelbiamos akcijos žuvies gaminiams, pasirūpinkite, kad jos Jūsų savaitės meniu būtų daugiau. Jeigu ypatingos akcijos daržovėms – galbūt šią savaitę reikėtų suvalgyti daugiau salotų? Po kurio laiko pastebėsite, kad net ir sveika mityba nebus brangi, jei viską pirksite apgalvotai ir naudositės specialiaisiais pasiūlymais.