Kategorijos

10 žingsnių kaip sukurti verslą

verslas nemuno tekme

10 būdų sėkmingam verslo sukūrimui

Pradedant verslą reikia planuoti, priimti svarbiausius finansinius sprendimus ir užbaigti eilę teisinių veiklų. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte apie kiekvieną žingsnį.


Atlikti rinkos tyrimą
Rinkos tyrimas parodys, ar yra galimybė jūsų idėją paversti sėkmingu verslu. Tai būdas rinkti informaciją apie potencialius klientus ir įmones, jau veikiančias jūsų vietovėje. Naudokite šią informaciją, kad rastumėte konkurencinį pranašumą savo verslui.

Parašykite savo verslo planą
Jūsų verslo planas yra jūsų verslo pagrindas. Tai planas, kaip struktūrizuoti, vykdyti ir plėsti savo naują verslą. Naudosite jį norėdami įtikinti žmones, kad dirbti su jumis arba investuoti į jūsų įmonę yra protingas pasirinkimas.

Finansuokite savo verslą
Jūsų verslo planas padės išsiaiškinti, kiek pinigų jums reikės verslo pradžiai. Jei neturite tokios sumos, turėsite arba pritraukti, arba pasiskolinti kapitalą. Laimei, yra daugiau būdų nei bet kada anksčiau rasti reikiamą kapitalą.

Pasirinkite savo įmonės vietą
Jūsų įmonės vieta yra vienas iš svarbiausių sprendimų, kuriuos priimsite. Nesvarbu, ar kuriate paprastą verslą, ar atidarote internetinę parduotuvę, jūsų pasirinkimas gali turėti įtakos jūsų mokesčiams, teisiniams reikalavimams ir pajamoms.

Pasirinkite verslo struktūrą
Jūsų verslo pasirinkta teisinė struktūra turės įtakos jūsų verslo registravimo reikalavimams, mokesčių sumai ir jūsų asmeninei atsakomybei.

Pasirinkite savo įmonės pavadinimą
Nelengva išsirinkti tobulą vardą. Norėsite tokio, kuris atspindėtų jūsų prekės ženklą ir atspindėtų jūsų dvasią. Taip pat norėsite įsitikinti, kad jūsų įmonės pavadinimo dar nenaudoja kažkas kitas.

Užregistruokite savo verslą
Kai išsirinksite tobulą įmonės pavadinimą, laikas jį legalizuoti ir apsaugoti savo prekės ženklą. Jei vykdote verslą kitu vardu nei jūs, turėsite užsiregistruoti vyriausybėje

Gaukite federalinius ir valstijų mokesčių ID
Darbdavio identifikavimo numerį (EIN) naudosite svarbiems veiksmams pradėti ir plėsti verslą, pvz., atidaryti banko sąskaitą ir sumokėti mokesčius. Tai tarsi jūsų įmonės socialinio draudimo numeris. Kai kurie – bet ne visi – verslo tipai reikalauja mokesčių ID.

Prašyti licencijų ir leidimų
Laikykitės teisinių reikalavimų, kad jūsų verslas veiktų sklandžiai. Licencijos ir leidimai, kurių jums reikia jūsų verslui, skirsis atsižvelgiant į pramonės šaką, valstiją, vietą ir kitus veiksnius.

Atidarykite verslo banko sąskaitą
Smulkaus verslo einamoji sąskaita gali padėti išspręsti teisines, mokesčių ir kasdienes problemas. Geros naujienos yra tai, kad ją lengva nustatyti, jei turite reikiamas registracijas ir paruošėte dokumentus.

Informacija parengė: Iveta Meilutytė

Nemuno Tėkmė

Online žaidimai

Panduola

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *