Kategorijos

11 būdų kaip sušilti neatsukant šilumos

Artėjant žiemai daugelis žmonių skundžiasi nepakankamu šildymų, šalčiu butuose ar namuose. Šaltis apsunkina kasdienę veiklą, visi darbai atliekami lėčiau, taip prarandamas produktyvumas. Šiame straipsnyje pateiksime 11 paprastų būdų kaip sušilti neatsukant šilumos ar neeikvojant kitų šilumos šaltinių.

Kilimai. Uždenkite visas atviras patalpų grindis kilimais. Kilimai ne tik sulaikys šaltį, tačiau suteiks tam tikrą namų jaukumą.

Optinė apgaulė. Pasistenkite visose gyvenamuose patalpose naudoti šiltas spalvas. Šiltos spalvos suteiks šilumos poveikį. Taip optiškai apgausite savo sąmonę. Žmogaus savitaiga gali stipriai įtakoti gyvenimą.

Maisto ruošimas. Esant nepakankamai šilumai eikite gamintis valgyti. Taip kartu produktyviai praleisite laiką ir nuo gaminimo proceso tiek pats organizmas, tiek viryklė ar kita kaitinimo įranga sušildys aplinką.

Karštas gėrimas. Visu  gerai žinoma tiesą, jei šalta reikia gerti šiltą arbatą. Taip iš vidaus sušils Jūsų organizmas ir suteiks šilumos jausmą.

Saulės spinduliai. Esant saulei stenkitės, kad pro langus įeitų kuo daugiau saulės šilumos. Saulės spinduliai nemokamas šildymas.

Šiltos kaldros. Visada po ranka turėti šiltą kaldrą ar pledą.

Valyti namus.  Namų tvarkymas net tik leis džiaugtis švarias namais, tačiau judėjimas skatins jūsų kraujotaką ir taip bus daug šilčiau.

Uždenkite galvą. Skamba kvailai ? Tačiau didžioji mūsų šilumos dalis išeina per galvą, todėl nešiokite kepurę.

Nenaudokite ventiliatorių. Ventiliatorius sukelią oro srautus, taip šiltą orą stumia į viršų, o apačioje palikdamas šaltą orą.

Mylimojo draugija. Glaudymasis prie kito žmogaus kūno ne tik sukelia jausmus, tačiau ir šildo.

Kažkas senamadiško. Pasidarykite karšto vandens butelį.

Taigi tai vienuolika būdų, kaip neskiriant papildomų kaštų nesušalti. Tačiau jei tokie nemokami būdai netenkina, o namuose šalta, kad ir kiek šildytumėte reikėtų sunerimti dėl langų sandarumo. Daugiausia šilumos yra išeikvojama per netvarkingai sutvarkytus ar pasenusius langus. Tad reikėtų kreiptis į specialistus pagalbos, kaip būtų galima tinkamai apšildyti langus. Įvairios langų kompanijos greitai ir patikimai užtikrins tiek plastikinių langų, tiek medinių langų sandarumą. O turint gerus langus Jūs galėsite sutaupyti daug pinigų nešvaistant turimos šilumos.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *