Kategorijos

3 dovanų idėjos šiuolaikiškam žmogui

dovanu idejosŠiuolaikinių žmonių taip paprastai nenustebinsi – jie viską bus matę, skaitę, domėjęsi. Dėl to ir dovanas jiems išrinkti sunkiau. Norėtume pateikti kelias idėjas, kurios gali būti visai neblogos būtent jauniems, veržliems ir nuolatos skubantiems žmonėms. Šios 3 dovanų idėjos gali pasirodyti girdėtos, tačiau jos yra iš tikrųjų geros ir tokią dovaną gavęs žmogus apsidžiaugs, prisimins ir dovaną panaudos pagal paskirtį:

  1. Šokių kilimėlis kompiuteriniams šokių žaidimams – tai nuostabi dovana šokti mėgstančiam (kaip ir tinginiauti) žmogui. Aišku, namuose reikia turėti kompiuterį, kuriame instaliuojamas šokių žaidimas. Jis prijungiamas per USB jungtį, belieka tik pasileisti programą, garsą ir pirmyn. Jei yra galimybė vaizdą paleisti per televizorių, tai dar geriau.
  2. Saulės energijos įkroviklis telefonams – tai nedidelis prietaisas su saulės energija pakraunama baterija prie kurios galima prijungti skirtingus jungiklius ir įkrauti savo mobiliuosius telefonus, MP3 grotuvus, žaidimų konsoles ir t.t. Tinka visiems, kas pamiršta pasikrauti savo telefonus. Tai labai naudinga dovana verslininkams ir daug telefonu kalbantiems. Nešiotis visada su savimi, nes nežinia kada telefonas išsikraus, nes pagal visus Merfio dėsnius tai atsitinka pačiu nereikalingiausiu metu – kai laukiate itin svarbaus skambučio.
  3. Laikrodžiai – nesenstanti dovana, tačiau ši sritis yra labai plati, nes tam tikrais atvejais dovanojami rankiniai laikrodžiai, taip pat sieniniai laikrodžiai, staliniai laikrodžiai ir žadintuvai. Skiriasi jų formos ir idėjos, tačiau jų galima atrasti visoms progoms. Tai universali dovana, kurios niekada nebūna per daug. Skubantiems ir šiuolaikiškiems žmonėms reiktų atkreipti dėmesį į dizainą ir įvaizdį, kurį jie propaguoja. Jei neišgalite padovanoti verslininkui rankinio laikrodžio, dovanokite stalinį. Galima išgraviruoti palinkėjimus ar dovanotojo vardą.

Čia tik kelios dovanų idėjos, kurios vis dar gali nustebinti šiuolaikinius žmones, jei vengsite klišių ir iš tolo apeisite didelius prekybos centrus. Tik į humoro jausmą reiktų atsižvelgti… Jei nepataikysite, dovana ne tik atsiguls giliai į stalčių, bet dar ir jubiliatas gali įsižeisti, ar susidaryti ne itin palankią nuomonę apie jus.

Yra viena dovana, kuri nustebina visada – per daug į vokelį įdėtų pinigų, nei yra priimta. Pavyzdžiui, vietoj 100 litų – 380. Jubiliatas iš karto stebėsis, kodėl tokia suma, o ne standartiškai – 100 ar 200 litų?..

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *