Kategorijos

3 taisyklės, kurios padės greičiau atsikratyti nereikalingų kilogramų

Tokios procedūros kaip skrandžio mažinimo operacija kaina, gali būti geras pasirinkimas, kai reikia numesti nemažai svorio, o svarbiausia – kai reikia efektyvumo bei ilgalaikių rezultatų. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad panorėjus numesti vos kelis ar keliolika kilogramų, veiksmingos gali būti ir iš pirmo žvilgsnio labai paprastos taisyklės. Jų laikymasis užtikrins, kad nepageidaujami kilogramai ištirps greičiau. Taigi, kokios jos?

1.Valgykite dažnai mažomis porcijomis

Antsvorio turintys žmonės neretai daro didžiulę klaidą – valgo retai, tačiau labai didelėmis porcijomis. Toks elgesys turi neigiamų pasekmių – organizmas patiria šoką ir pradeda kaupti atsargas. Visa tai lemia didelį skaičių, kurį išvystate kiekvieną kartą, vos tik užlipate ant svarstyklių. Taigi, kur kas geresnis pasirinkimas yra valgyti dažniau, tačiau mažomis porcijomis. Tokiais atvejais gautos kalorijos yra paverčiamos energija ir išnaudojamos bei išvengiama maistinių medžiagų kaupimo, svorio didėjimo.

2. Kuo mažiau greito maisto, perdirbtų maisto produktų

Kad ir kaip tai būtų negerai, greitas maistas ir perdirbti maisto produktai yra mėgstami daugelio. Greita, patogu, skanu – būtent taip pat dažniausiai apibūdinami šie pasirinkimai. Vis dėlto, jei kalbėtume apie tokio maisto poveikį sveikatai, pamatytume, kad tai nėra geras pasirinkimas. Greitas maistas ir perdirbti maisto produktai turi neigiamą poveikį žmogaus sveikatai bei savijautai. Vienas iš apsektų yra tas, jog valgymas tokį maistą žmogus greičiau nutunka. Taigi, rekomendacija paprasta – jei norite atsikratyti nereikalingų kilogramų, pats metas atsisakyti greito maisto, perdirbtų maisto produktų.

3. Kuo daugiau cinamono, žaliosios arbatos, greipfrutų

Į kasdienį valgiaraštį turėtumėte įtraukti ir kuo dagiau išvardintų maisto produktų. Visa tai dėl vienos paprastos priežasties – jie puikiai degina riebalus. Taigi, jei norite padailinti kūno linijas, pats metas gerti kuo daugiau žaliosios arbatos, patiekalus gardinti cinamonu, o valgant vaisius, pirmenybę teikti greipfrutams.

Šios paprastos, tačiau efektyvios taisyklės iš tiesų gali būti labai vertingos, kai reikia atsikratyti vos kelių ar keliolikos kilogramų. Vis dėlto, jei jūsų tikslas yra  kelios dešimtys kilogramų, tokiu atveju kur kas geresniu sprendimu gali tapti skrandžio mažinimo operacija atsiliepimai gana geri. Apie tai reikėtų pasitarti su gydytoju.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *