4 patarimai, kurie padės lengviau suplanuoti savo atostogas

Pigus skrydziai

Šią akimirką jaučiatės lyg devintame danguje ir gyvenate būsimos bei labai sparčiai artėjančios kelionės akimirkomis? Nekantraujate, kol įlipsite į lėktuvą ir žinosite, kad vos už kelių valandų jūs nusileisite savo išsvajotoje užsienio šalyje? Šis jausmas yra puikiai pažįstamas daugeliui žmonių, kurie mėgsta keliauti po pasaulį ir savo atostogas kaskart praleisti skirtingose užsienio šalyse. Tačiau taip pat nereikėtų pamiršti, kad tobuloms ir nepamirštamoms atostogoms labai didelės įtakos turi išankstinis planavimas ir labai atidus pasiruošimas. Akivaizdu, kad tuomet, kai norime, jog mūsų kelionė būtų visapusiškai atitinkanti visus mūsų lūkesčius, ją planuojame patys. Todėl organizaciniame procese mes būtinai turime apgalvoti labai daug skirtingų detalių, nuo kurių galiausiai priklausys ir mūsų ilgai lauktos atostogos.

  • Pirmiausia pasirūpinkite skrydžių bilietais. Tai galite padaryti internetu. Jums tikrai nereikia skrydžių bilietus įsigyti oro uoste. Vietoje to, tereikia apsilankyti pasirinktame pigių skrydžių portale, pvz., Skrendam24.lt. Tuomet beliks peržiūrėti skrydžius, vykdomus jums aktualia kryptimi. Netruksite pastebėti, kad tokiuose portaluose galima akimirksniu surasti labai palankiomis kainomis pasižyminčius lėktuvų bilietus, kurie gerokai sumažina būsimai kelionei numatytas išlaidas.
  • Pasidairykite viešbučių arba kitų apgyvendinimo vietų. Turbūt jau supratote, kad savo kelionę galima planuoti naudojantis internetu. Pigūs skrydžių bilietai nėra vieninteliai, kuriuos galite užsisakyti internetinių portalų pagalba. Tą patį galite padaryti ir bandydami pasirūpinti apgyvendinimu svečioje šalyje. Jūs galite pasirinkti jums patinkančius viešbučius arba gyvenamąjį būstą – butus ir privačius namus. Rezervacija įprastai atliekama vos per kelias minutes.
  • Jūsų kelioninėje kuprinėje ar lagamine neturėtų būti daug daiktų. Net jei iki šiol buvote pratę pasiimti kuo daugiau daiktų, šį kartą leisdamiesi į savo būsimą kelionę savęs neapsunkinkite. Pasistenkite pasiimti ne kuo daugiau, o kuo mažiau daiktų. Tuo tarpu, jei vis dėlto kelionėje nutiks nenumatytų sunkumų, kurių sprendimui prireiks tam tikro daikto, kurio su savimi nepasiėmėte, jį galėsite nusipirkti bet kurioje parduotuvėje.
  • Nepamirškite grynųjų ir banko kortelių. Nerizikuokite su savimi pasiimdami tik banko korteles. Nemanykite, kad visose prekių pardavimo ir paslaugų teikimo vietose aptarnauja banko kortelėmis. Juk net ir Lietuvoje kai kuriose vietose nėra galimybės atsiskaityti banko kortele. Todėl jei jūs su savimi turėsite ir grynųjų pinigų, eliminuosite bet kokius galimus nepatogumus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.