Kategorijos

5 Galingi Imuninės sistemos stiprintuvai

 

Maitindami savo kūną tam tikru maistu, jūsų imuninė sistema gali išlikti stipri. Jei ieškote būdų, kaip išvengti peršalimo ir gripo, pirmiausia turėtumėte apsilankyti vietinėje maisto prekių parduotuvėje. Suplanuokite savo maistą taip, kad jame būtų šie 5 galingi imuninės sistemos stiprintuvai.

1. Citrusiniai vaisiai

Dauguma žmonių pradeda vartoti vitaminą C peršalę. Taip yra todėl, kad tai padeda sukurti jūsų imuninę sistemą. Manoma, kad vitaminas C padidina baltųjų kraujo kūnelių gamybą. Tai yra svarbiausia priemonė kovojant su infekcijomis.

Kadangi jūsų kūnas negamina ir nelaiko jo, norėdami tęsti sveikatą, jums reikia kasdienio vitamino C. Beveik visuose citrusiniuose vaisiuose yra daug vitamino C. Pasirinkus tokią įvairovę, nesunku pridėti šio vitamino išspaustą prie bet kurio patiekalo.

2. Raudonoji paprika
Jei manote, kad citrusiniai vaisiai turi daugiausiai vitamino C iš vaisių ar daržovių, pagalvokite dar kartą. Uncijos už unciją raudonosios paprikos turi dvigubai daugiau vitamino C nei citrusiniai vaisiai. Jie taip pat yra gausus beta karotino šaltinis. Vitaminas C, ne tik stiprinantis jūsų imuninę sistemą, gali padėti palaikyti sveiką odą. Beta karotinas padeda išlaikyti jūsų akis ir odą sveiką.

3. Brokoliai
Brokoliai yra užpilti vitaminais ir mineralais. Pateikti vitaminai A, C ir E, taip pat daugelis kitų antioksidantų ir ląstelienos, brokoliai yra viena sveikiausių daržovių, kurią galite dėti ant savo stalo. Svarbiausia, kad jo energija išliktų nepakeista – ją virti kuo mažiau – arba dar geriau, visai ne.

4. Česnakai
Česnakai randami beveik kiekvienoje pasaulio virtuvėje. Tai prideda šiek tiek zing maisto ir tai yra būtina jūsų sveikatai. Ankstyvosios civilizacijos pripažino jo vertę kovojant su infekcijomis. Anot Nacionalinio papildomo ir integruoto sveikatos šaltinio centro, česnakai taip pat gali padėti sumažinti kraujospūdį ir sulėtinti arterijų sukietėjimą. Česnako imuninę sistemą stiprinančios savybės atrodo dėl didelės sieros turinčių junginių, tokių kaip alicinas, koncentracijos.

5. Imbieras
Imbieras yra dar vienas ingredientas, į kurį daugelis kreipiasi susirgę. Imbieras gali padėti sumažinti uždegimą, o tai gali padėti sumažinti gerklės skausmą ir kitas uždegimines ligas. Imbieras taip pat gali padėti sumažinti pykinimą.

Nors imbieras naudojamas daugelyje saldžių desertų, jis imasi šilumo gingerolio – kapsaicino giminaičio – pavidalu. Remiantis naujausiais gyvūnų tyrimais, imbieras gali padėti sumažinti lėtinį skausmą ir sumažinti cholesterolio kiekį.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *