Kategorijos

5 mitai apie dantų balinimą

Dantų balinimas šiuo metu yra ypač populiarus. Balta šypsena nori puikuotis ne tik įžymybės, bet ir paprasti žmonės. Tuo labiau, kad šios paslaugos kaina tapo prieinama daugumai. Tačiau, kad ir koks populiarus būtų dantų balinimas, kad ir kiek daug apie jį prirašyta, vis dar tenka nugirsti įvairių mitų. Štai 5 netiesos apie dantų balinimą.

 

1) Dantų balinimas kenkia emaliui

Begalė atliktų medicininių tyrimų patvirtino, kad balinimas nepažeidžia dantų paviršiaus. Priešingai, atlikus šią procedūrą, nuvalius apnašas – jūsų dantys gali sustiprėti. Žinoma, jei balinimą atliksite patys namuose, naudosite neprofesionalias priemones, dantis galite pažeisti. Tačiau, jei dantų balinimas bus atliktas odontologo kabinete – tuomet procedūra bus saugi.

„Visada naudojame profesionalias, mediciniškai patvirtintas priemones. Dantų balinimą atliekame su vandenilio peroksidu (Opalescence Boost PF 40 %). Šios priemonės nereikia aktyvinti šviesa. Būtent todėl klientai nejaučia dantų jautrumo, kitaip, nei po procedūrų, kurių metu naudojama šviesos lempa.

Prieš procedūrą dantys visuomet padengiami apsauginiu geliu. jau po vieno apsilankymo dantys bus baltesni. Procedūrą patariame kartoti tol, kol išgaunamas norimas dantų baltumas pagal skalę VITA“ – komentuoja odontologijos klinikos KOA gydytojas Robertas Baranskas.

 

2) Kartą atlikus dantų balinimą, dantys bus balti amžinai

Netiesa. Raudonas vynas, kava, arbata, rūkymas – gali vėl iššaukti dantų gelsvumą. Tačiau gerai yra tai, kad dantų balinimas gali būti atliekamas kas pusę metų. Ir tai visai nekenkia dantims.

O gerdami dantų spalvą keičiančius gėrimus naudokite šiaudelį. Jis padės bent jau priekinius dantis ilgiau išlaikyti baltus.

 

3) Aktyvinta anglis labai gerai balina dantis

Produktų dantų balinimui su aktyvinta anglimi – išties daug. Tačiau kol kas nėra atlikta pakankamai mokslinių tyrimų, kurie tikrai patvirtintų aktyvintos anglies balinimo veiksmingumą. Tad būkite atsargūs – įsigiję brangų produktą rezultato galite ir neišvysti.

 

4) Dantų balinimas šypseną pavers nenatūralia ir per daug balta

Žinoma, būtų baisu, jei po procedūros jūsų šypsena atrodytų lyg Rosso iš serialo „Draugai“. Tokia net gąsdinančiai balta. Nenatūralaus rezultato išvengsite, jei dantų balinimas bus atliekamas profesionalioje odontologijos klinikoje. Procedūrą atliekantis gydytojas parodys spalvų skalę ir patars, kada dantų balinimą reiktų baigti.

 

5) Dantų balinimas gali sukelti dantų jautrumą

Priklauso, kokią procedūra pasirinksite. Jei balinsite geliu, kurį reikia aktyvuoti šviesa, išties gali sukelti jautrumą. Todėl patartina rinktis dantų balinimą su vandenilio peroksidu arba kapomis. Dantų balinimas kapomis gali būti atliktas ir namų sąlygomis, tačiau taip pat yra visiškai saugus.

 

Dantų balinimas vandenilio peroksidu ir kapomis atliekamas Vilniuje, odontologijos klinikoje KOA. Kviečiame susisiekti ir apie procedūras sužinoti išsamiau.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *