Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
5 originalios idėjos kaip pasveikinti mamą Mamos dienos proga

Kategorijos

5 originalios idėjos kaip pasveikinti mamą Mamos dienos proga

Mamos diena – tai šventė, kurios metu pagerbiamas mamos vaidmuo šeimoje, susimąstoma apie motinystę ir prasmingą vaiko ir mamos ryšį. Šią šventę švenčia bene visas pasaulis, nors šventės šaknys skirtinguose kraštuose kiek skiriasi. Lietuvoje mamos dieną minime patį pirmą gegužės mėnesio sekmadienį. Mūsų krašte ši šventė švenčiama nuo neatmenamų laikų, tik senovėje ji labiau tapatinta su motina Žeme, derlingumu.

Atėjus Mamos dienai norisi pasveikinti savo mamas įdomiai, nestandartiškai, kasmet vis kitaip. Jei planuojate įteikti savo mamai unikalią dovaną ar nustebinti kuo nors nekasdienišku, jums pravers penkios įdomios pasveikinimo idėjos, kurias parengėme.

1. Padovanokite džiovintų gėlių paveikslėlį. Jei kažkur tarp knygos lapų rastumėte džiovintų vasaros gėlių žiedų, būtų galima savo rankomis sumeistrauti originalų paveikslėlį. Tam reikėtų jau minėtų gėlių, klijų, skaidraus plastiko ar stiklo ir šiek tiek fantazijos. Pirmiausia stačiakampio formos rėmelyje pragręžkite dvi skylutes, per kurias pervėrus siūlą turėsite praktikšą paveikslėlio pakabinimą. Tuomet iš vienos stiklo ar plastiko pusės skaidriais klijais priklijuokite gėles. Pamėginkite sukurti unikalią kompoziciją. Jei gėlių namuose neturite, priskinkite pavasarinių žiedų, kuriuos galima greitai išdžiovinti mikrobangų krosnelėje ar ant vis dar šilto radiatoriaus.

2. Apipilkite ją atvirukais. Mamos dienos proga dovanoti atvirutę – įprasta ir paprasta. Tačiau pamėginkite nustebinti savo mamą šūsnimi atviručių. Vieną nusiųskite jai elektroniniu paštu, vieną ar dvi nusiųskite į socialinio tinklo paskyrą, keletą ranka užrašytų atvirukų padėkite po pagalve, o dar kelis išsiųskite tradiciniu paštu, net jei gyvenate kartu su mama. Originalių elektroninių atvirukų rasite svetainėje grazus-sveikinimai.lt. Malonaus dėmesio niekuomet nebus per daug, tokiu elgesiu išties padarysite šventę unikalia.

3. Sudainuokite mamai dainą. Išsirinkite mėgstamą savo dainą, susiraskite įrašą be dainuojančiojo balso ir sukurkite savo žodžius, kurie taps originaliu pasveikinimu mamai. Dainą galite padovanoti kaip įrašą, galite atlikti ją gyvai mamos namuose ar net ant scenos, jei tik tokią pavyks surasti. Nebijokite, kad nesijaučiate geriausiu šalies dainininku, čia svarbiausia nuoširdumas ir geros emocijos. Mama tokį sveikinimą prisimins visą gyvenimą. Be to, prie toki sveikinimo gali prisidėti sesrys, broliai ar tėtis, todėl tai bus įdomi patirtis visiems.

4. Suorganizuokite ekskurisją. Mamos visuomet yra užsiėmusios, visur skubančios ir lekiančios, todėl retai skiria laiko sau. Nesvarbu, ar su Mamos diena sveikinsite savo žmoną, ar dėmesį norite parodyti savo gimdytojai, bet kuriuo atveju galite suorganizuoti jai įdomią ekskursiją. Tai galėtų būti kelionė į svečią šalį ar nedidelė pažintinė, o gal pramoginė kelionė Lietuvoje. Pagalvokite, ką ji labiausiai mėgsta, kur dar niekuomet nebuvo, ir pasirūpinkite visomis ekskursijos smulkmenomis. Į kelionę galite vykti kartu su mama, bet svarbiausia, kad toji patirtis būtų skirta būtent jai.

5. Suorganizuokite nuotraukų peržiūrą. Kiekviena šeima kompiuteryje ar foto albumuose kaupia begales užfiksuotų gražių gyvenimo akimirkų. Mamai nieko neįtariant surinkite pačias išskirtiniausias nuotraukas, kuriose matyti ji ir jos vaikas ar vaikai. Suorganizuokite projektorių ar kitą būdą, su kurio pagalba būtų galima susėdus visiems drauge peržiūrėti nuotraukas, prisiminti gražias dienas, pasijuokti. Tai nėra brangi dovana, jai paruošti nereikia daug laiko, tačiau ji tikrai pasieks mamos širdį.

Kokį sveikinimo būdą bepasirinktumėte, svarbu visuomet vadovautis intuicija. Jei manote, kad mama šįmet nusipelnė šauniai praleisti laiką, dovanokite jai pramogas, jei jau seniai norėjote jai pasakyti ką nors svarbaus, prabilkite eilėmis. Mamos diena – viena gražiausių švenčių, todėl tikrai verta nors kartą pasveikinti mamą netradiciškai.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *