Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
5 patarimai vyrams, padėsiantys atrasti savo stilių - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

5 patarimai vyrams, padėsiantys atrasti savo stilių

piniginė 

Dažnai tenka išgirsti posakį, kad mada laikina, o stilius – amžinas. Iš tiesų, tendencijos gali keistis kasdien, todėl vaikytis madą ir sekti kiekvieną naujieną gali būti sunku. Visgi turint savo stilių ir jo laikantis metų metus, galima sukurti ištisą įvaizdį ir savo atpažįstamumo ženklą. Deja, nemaža dalis vyrų bijo eksperimentuoti ir ieškoti aprangos ar aksesuarų, kurie geriausiai atspindėtų jų asmenybę. Dalinamės keletu patarimų, kaip atrasti savo stilių ir jį išlaikyti.

Sekite pavyzdžius

Pirmas ir labai paprastas būdas išsiaiškinti, koks stilius jums artimas, pabandyti atkreipti dėmesį į garsius žmones, kurių apranga jus žavi. Pradėkite juos sekti, stebėti, atsirinkinėti detales ir po kiek laiko pradėsite suprasti, kokio tipo drabužiai jums yra priimtini ir gali atsirasti jūsų garderobe.

Išbandykite skirtingus variantus

Kad suvoktumėte, kas jums tinka, o kas ne, nebūtina išleisti krūvos pinigų ar samdyti stilistus. Galite tiesiog nueiti į parduotuvę ir išbandyti skirtingų tipų, kirpimų, kolekcijų drabužius. Galbūt visą gyvenimą įsivaizdavote, kad puikiai atrodysite su mėlynu kostiumu, o realybėje jis jums visiškai netinka. Nebijokite klysti – stebėdami, su kokios formos ar medžiagos drabužiais jaučiatės ir atrodote nekaip, ateityje žinosite, ko vengti ir kas netinka jūsų kūno sudėjimui.

Galvokite apie savo gyvenimo būdą

Stilius turi būti patogus ir puikiai įsilieti į jūsų gyvenimą. Todėl ieškodami savo stiliaus, atsižvelkite ne tik į grožį, bet ir praktiškumą. Jei darbe privalote dėvėti formalaus stiliaus aprangą ir didžiąją dienos dalį praleidžiate su kostiumu, laisvalaikiui geriau rinktis modernią klasiką, kurios garderobo detalės puikiai įsilies į kasdienę aprangą. Jei mėgstate kūrybiškumą ir originalumą, nebijokite ieškoti savito, išskirtinio, ryškesnio stiliaus bei aprangos.

Dėmesys detalėms

Stilių kuria ne tik drabužiai, bet ir detalės. Protingai keisdami aksesuarus ir apgalvodami kiekvieną smulkmeną, tuos pačius darbužius galite kaskart atskleisti naujai. Pavyzdžiui, geriausia dovana vyrui, ieškančiam savo stiliaus – piniginė. Nors tai ir į akis nekrentanti, mažiau matoma detalė, ji gali galutinai užbaigti visą drabužių derinį ar būti tuo akcentu, kuris išskirs iš minios ir atkreips aplinkinių dėmesį.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *