5 populiariausios paveikslų rėminimo klaidos

Visi mes susidūrėme su paveikslų rėminimu savo gyvenime bent vieną kartą. Rėminami gali būti ne tik paveikslai, bet ir šeimos nuotraukos, svarbūs įvairūs dokumentai (pvz. diplomas, apdovanojimų raštai) bei  meno kūriniai, kuriuos reikia ne tik pagražinti, bet ir išsaugoti, panaudojant rėmus. Perkant rėmus arba užsakant rėminimo darbus internetu, žmonės dažniausiai susiduria su kai kuriomis problemomis dėl nežinojimo. Štai kai kurios iš klaidų, kurias padaro užsakovai:

 1. Parenkamas per mažas plotas, skirtas pasportu
  Dažniausiai yra parenkamas per siauras pasportu, kuris nėra teisingai suderintas su rėmelio dydžiu. Todėl reikėtų sekti šias dvi taisykles. Pirmiausia, pasportu turėtų būti bent 2 kartus platesnis už rėmelį. Kita taisyklė – jeigu yra renkamasi tarp siauresnio arba platesnio pasportu, geriausia yra pasirinkti platesnį variantą.
 2. Pasirenkami per brangios ir nereikalingos medžiagos
  Dažniausiai žmonės nori geriausios ir brangiausios apsaugos, norint išsaugoti brangius jiems daiktus. Todėl, kai kada yra pasirenkami labai brangūs ir atitinkamam atvejui pertekliniai sprendimai, kurie gali kainuoti nemažus pinigus. Jeigu nenorite permokėti už rėminimo paslaugas, visada pasitarkite su profesionalais.
 3. Baimė priimti sprendimą
  Dauguma rėminimo paslaugų užsakovų bei šių paslaugų tiekėjų laikosi konservatyvaus požiūrio, pasirenkant rėmelį. Nors klasikinis ir nusistovėjęs rėmelių dizainas yra gražus ir šiais laikais, modernūs sprendimai gali paįvairinti ir išryškinti jūsų rėminamus objektus.
 4. Pavyzdžių ignoravimas
  Rėmelio pasirinkimas gali būti prilygintas baldo pasirinkimui. Tai nėra kažkokia masinės produkcijos standartizuota prekė, tai jūsų būsto individualumą paryškinanti detalė. Kai kada įmonės gali pasiūlyti rėmelių pavyzdžius. Pasinaudokite šiuo pasiūlymu ir neskubėkite pirkti rėmelius. Tada jus galėsite gauti būtent tokio produkto, kurio norėtumėte.
 5. Internete talpinamų dizainų ignoravimas
  Jeigu įmonė negali pasiūlyti gyvų rėmelių pavyzdžių, kai kuriais atvejais jums gali būti pasiūlyta peržiūrėti internete esančius pavyzdžius. Niekada neatsisakykite papildomos pagalbos pasirenkant rėmelius. Kai kada, internete talpinamų rėmelių vaizdai gali sukelti naujų minčių ir idėjų.

Taigi, besirenkant rėminimo paslaugas arba pačius rėmelius, visada pasitarkite su jus aptarnaujančiu specialistu. Tada jus galėsite išsirinkti būtent jums tinkantį variantą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.