Kategorijos

Akmens masės padėklai maisto serviravimui

Kas tai yra akmens masės padėklai?

Paprastai tariant tai yra skalūno uoliena. Dėl savo neįprastos tekstūros, stilingumo ir išskirtinės išvaizdos, pastaruoju metu itin paplito geriausių restoranų virtuvėse, kaip lėkštės ir padėklai. Jie tinkami liestis su maistu, o ant patiektas maistas atrodo išties originaliai.

Trumpai apie jų savybes.

  • Nors akmens masės masės padėklai apie 4-5 mm storio, numetus ar stipriai trinktelėjus jie suduš. Todėl, kaip ir su kiekviena įprasta lėkšte, reikia elgtis atsargiai.
  • Rekomenduojama plauti rankomis, bet tinka  plauti ir indaplovėje.
  • Jei padėklus naudosite riebiam maistui serviruoti, po plovimo gali likti jo žymės, todėl rekomenduojama lešeliu aliejaus ištepti visą padėklą, dings žymės ir juoda padėklo spalva dar gražiau išryškės.
  • Karštis. Nerekomenduojama šių padėklų dėti į mikrobangų krosnelę ar orkaitę. Nors karščio padėklai nebijo, tačiau jie labai greit įkaista ir išlaiko karštį ilgiau nei įprastai. Padėklų apatinėje pusėje priklijuotos pagalvėlės, apsaugančios paviršius nuo galimo braižymosi. Todėl įdėjus į orkaitę ar mikrobangų krosnelę jos išsilydys.
  • Šaltis. Dėl savo savybės palaikyti ilgą laiką karštį ir tuo pačiu šaltį, padėklus galite panaudoti ir patiekalų, kuriems reikalingas ilgesnis šalčio palaikymas, serviravimui.  Drąsiai padėklus dėkite į šaldytuvą ir atšaldykite.
  • Ar ant jo galima pjaustyti? Pjaustyti galima, tačiau visų pirma labai sugadinsite peilius, visų antra, pjaustant gali nubėgti nevisai malonus jausmas, kai metalas braižosi į akmenį. Dėl šių priežasčių patartina naudoti medines pjaustymo įrankius ar tiesiog mentelę atgnybti sūriui ar lazdeles sušiui suimti.

O fantazijai, kaip paserviruoti patiekalą, ribų nėra!

859f06600790dd5aa8f9110b16f54756 akmens mases padeklas d013643f2f7bda94b6ce911533fcecad

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *