Akumuliatorių supirkimas

Akumuliatorių supirkimas

Kada paskutinį kartą atnaujinote automobilyje esantį akumuliatorių? Dauguma žmonių tai daro reguliariai, įprastai artėjant žiemos šalčiams maždaug po 4 ar 5 metų nuo paskutinio tokio atnaujinimo. Žinoma, jei per tą laiką neteko keisti savo transporto priemonės.

Atnaujinus akumuliatorių liekas senasis, kurį norisi išmesti, tačiau beveik visi vairuotojai žino, kad akumuliatoriaus negalima mesti į bendro naudojimo konteinerius, palikti kur nors šalia konteinerio ar tuo labiau išmesti gamtoje. Taip, čia veikia akumuliatorių supirkimas, kuris yra labai svarbus ir tuo pat metu naudingas, nes už priduotą akumuliatorių duodami pinigai, kurie lygus porai litų už kiekvieną neišardyto akumuliatoriaus svorį.

Priduodami akumuliatorių būsite tikri, kad juo bus pasirūpinta, jis neatsidurs kur nors pakelėje, tad bus apsaugota gamta ir papildyta Jūsų piniginė. Jeigu Jums reikia naujo akumuliatoriaus, senąjį galite atiduoti parduotuvėje ir už tai gauti nuolaidą (tai taiko ne visos parduotuvės) naujam akumuliatoriui. Neretai nuolaida yra gerokai didesnė nei gautumėte pinigų supirktuvėje, tačiau, žinoma, vertėtų sąlygomis iš anksto pasidomėti, kartais nuolaida taikoma tik patiems brangiausiems, tam tikrų firmų akumuliatoriams, o be to, būsite pririšti prie vienos konkrečios parduotuvės, kai jų Lietuvoje yra visa galybė.

Akumuliatorių supirkimas visoje Lietuvoje yra populiarus ir pamėgtas tarp vairuotojų, o jei dar niekada neteko priduoti akumuliatoriaus – tai visai nesunku, tiesiog nuvežkite iš automobilio išimtą akumuliatorių į supirktuvę, kur jis bus pasvertas ir už tai Jums bus išmokėti pinigai. Daugiau nieko nereikia daryti, tai yra, nereikia (ir net negalima) ardyti akumuliatoriaus, taip pat negalima nupilti viduje esančio skysčio. Trumpai tariant – akumuliatorius turi būti priduodamas toks, koks jis yra, be jokio Jūsų papildomo įsikišimo.

Kuomet akumuliatorių supirkimas praeis sėkmingai savo gautus pinigus galėsite išleisti kompensuojant naujo akumuliatoriaus įsigijimo kaštams ar savo pramogoms, kitaip tariant – tai Jūsų pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.