Anglų kalba – būtinybė šiuolaikiniame pasaulyje

anglu kalbos kursai vilniujeŠiais laikais mokėti anglų kalbą – tai ne privalumas. Tai būtinybė, be kurios plaukti per darbo rinką gali būti neįmanoma. Jei darbuotojas nemoka anglų kalbos – į jį žiūrima kaip į neįgalų. Apie aukštas pajamas galima tik pasvajoti.

Anglų kalbos lygis taip pat turi didelę reišmę. Jei mokate pasakyti tik savo vardą, amžių ir suskaičiuoti iki dešimties – žinoma, kad to neužteks. Svarbūs ir laisvo bendravimo, ir rašymo anglų kalba įgūdžiai. Ir jei į savo CV įrašysite, kad angliškai kalbate puikiai, nors iš tiesų taip nėra – yla iš maišo anksčiau ar vėliau išlįs. Tad verčiau iš tiesų išmokti sklandžiai kalbėti ir rašyti anglų kalba, o dar geriau – išsilaikyti visame pasaulyje pripažįstamą šios kalbos testą, pavyzdžiui – IELTS.

Jei mokyklą seniai baigėte (arba ant nosies – anglų kalbos brandos egzaminas) – tuomet pravers anglų kalbos kursai. Užsienio kalbos mokymasis grupėje – kur kas efektyvesnis ir kokybiškesnis už savarankišką mokymąsi, kadangi profesionalūs dėstytojai mato jūsų klaidas, be to – pačiam mokytis sunku prisiversti.

Prieš pradedant lankyti kalbos kursus – reikia atlikti anglų kalbos testą ir įvertinti esamas žinias. Kalbų mokykloje pagal užsienio kalbos lygius žmonės suskirstomi į atitinkamų lygių grupes, kadangi pradedantieji negali efektyviai mokytis kartu su pažengusiaisiais, o pažengę – su pradedančiaisiais.

Jei jau pramokote anglų kalbos – labai svarbu jos neapleisti. Norint, kad išmokta kalba nepasimirštų, reikia reguliariai ją kartotis: žiūrėti angliškus filmus, bendrauti su išmoktąja kalba šnekančiais užsieniečiais, skaityti knygas. Ne veltui sakoma, kad kartojimas – tai mokslų motina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.