Kategorijos

Anglų kalba – naujai kartai

anglu kalbos kursaiŠiais laikais, kai vis dažniau matome anglų kalba parašytas įmonių reklamines iškabas, kai angliškos svetimybės vis dažniau ir lengviau prigyja prie mūsų gimtosios kalbos – anglų kalbos mokėjimas tampa vis reikšmingesnis žmogaus gebėjimas. Šiomis dienomis sunku rasti darbo skelbimą, kuriame anglų kalba nebūtų būtinybė, todėl sovietinės kartos žmonių kandidatūra labai sumažėja ar net atkrenta.

Laimei, šiomis dienomis anglų kalbos kursai vyksta įvairiausiuose Lietuvos kampeliuose. Labai svarbu pasirinkti tinkamus kalbos kursus, atsižvelgiant į savo mokėjimo lygį bei į laiką, kuris gali būti skirtas mokymuisi. Internete plačiai paplitę anglų kalbos kursai „online“, žmonėms, kurie turi labai mažai laiko ateiti į kursus, taip pat tokie kursai yra puiki galimybė užsienio kalbos išmokti neįgaliems ar senyvo amžiaus žmonėms, bei mamoms, namuose auginančioms mažus vaikus. Tiesa, užsienio kalbų kursai kainuoja nemažai, tačiau žinios ir jų panaudojimo galimybės keliariopai atperka visas išlaidas. Žmonės dažnai išsigąsta kainos, bet svarbiausia yra suprasti, kad pinigai, investuoti į save, niekur nedingsta.

Lietuvos darbo rinkoje trūksta ir kitas užsienio kalbas (tokias kaip vokiečių, prancūzų ar ispanų), šių užsienio kalbų pamokos yra puiki galimybė pakelti savo kvalifikaciją ar gauti naujų darbo pasiūlymų.

Anglų ir kitų kalbų kursus galima lankyti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei beveik kiekviename net mažesniame mieste. Taigi, kiekvienas žmogus, norintis tapti paklausesnis darbo rinkoje, bei siekiantis prisitaikyti prie besikeičiančios šiandienos situacijos ar norintis turėti pakankamą žinių bagažą ateities tikslams, turėtų investuoti į save ir dar labiau pagerinti užsienio kalbų įgūdžius.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *