Kategorijos

Antikvariatas Kaune griauna mitus apie sendaikčius

Metų metus žodžiai „antikvariatas“ ir „sendaikčiai“ daugumai asocijavosi su tamsia ir nejaukia patalpa, užgriozdinta senais, aprūdijusiais ir prekinę išvaizdą praradusiais daiktais, sudėtais bet kaip, be jokios sistemos, todėl primenančia ne ką kitą, o rūsį ar sandėliuką pas močiutę kaime. Tačiau dvi jaunos ir veiklios kaunietės savo meilę ir aistrą antikvariniams daiktams pavertė tikra sendaikčių oaze ir sugriovė visus mitus: jų įkurtas antikvariatas Kaune „Izabelės namai“ yra visiška priešingybė tam, ką mes įsivaizduojam – erdvus, šviesus ir be galo jaukus, lyg tikri namai. Čia kiekvienas daiktas turi kruopščiai jam parinktą kampelį, todėl bet kuris apsilankęs iš karto gali įsivaizduoti, kaip jam patinkantis daiktas atrodytų namų aplinkoje.

Antikvariatas Kaune turi ką pasiūlyti kiekvienam pirkėjui – kruopščiai atrinkti sendaikčiai čia nėra nei tamsūs, nei niūrūs, o jų prekinė išvaizda tokia puiki, kad Jūsų svečiai net neįtars, jog šis daiktas yra matęs daugybę istorijų ir, ko gero, pamatys jų dar daugiau! Antikvariatas Kaune laukia ne tik vintažo gerbėjų, nes puikiai išsilaikę ar tobulai atrestauruoti sendaikčiai, tinka net ir moderniausiame interjere.

Tad pamirškite močiutės rūsį primenančias patalpas, ir užsukite į erdvų bei šviesų sendaikčių rojų – “Izabelės namai” yra antikvariatas Kaune, iš kurio nenorėsite išeiti, o išėję, visus mitus apie sendaikčius jau būsite seniai pamiršę, ir Jūsų namus papuoš, ko gero, net ne viena išskirtinė ir tobulos kokybės interjero detalė.

Preciziškai atrestauruoti vintažiniai baldai; kruopščiai atrinkti vintažiniai indai: lėkštės, kavos puodeliai, pietų servizas, stalo įrankiai; nuostabūs porceliano ir krištolo gaminiai bei daugybė kitų interjero detalių – Antikvariatas Kaune tikrai turi ką pasiūlyti bet kuriam, ieškančiam išskirtinumo, kokybės ir šiuolaikinius standartus atitinkančios aplinkos bei paslaugų kokybės.

Aš jau pamiršau seną močiutės rūsį, o kaip gi Jūs?

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *