Apie daržovių auginimą namuose

agurkų ligosLaimingi tie, kurie gali auginti gėles, kaktusus, įvairias daržoves ir vaisius. O tą gali daryti beveik kiekvienas. Juk norint kažką užsiauginti, nereikia nė jokio daržo turėti ar žemės sklypelio. Užtenka turėti ir balkoną o gal ir tiesiog tuščią vietelę ant palangės, kur galima padėti vazoną ir užsiimti auginimu. Auginti namuose galima ne tik kambarines gėles ir kaktusus, bet ir agurkus, pomidorus ar ridikėlius bei kitas daržoves. Na su vaisiais kiek sudėtingiau namuose. Norint kažką užsiauginti reikės vazono, žemių ir sėklių arba svogūnėlių, o visa tai šiais laikais galima gauti kone kiekviename prekybos centre. Bent jau pavasario sezonu. Gali prireikti ir papildomų priemonių, jei jūsų užklups jūsų pomidorus ar agurkus ligos, su kuriomis reikės kovoti. Tačiau viskas yra išsprendžiama ir net namuose ant palangės galima tikėtis derliaus, kuris vėliau nuguls ant jūsų stalo kaip sveikas ir išties skanus maistas.

                  Ant palangės augalus augina daugybė žmonių. Net ir tie patys sodininkai, kurie turi daržus ir didelius plotus žemės. Šie mat nori kuo anksčiau pasėti sėklas, kad paaugusius augaliukus galėtų persodinti į žemę ir taip greičiau sulaukti derliaus. Tokiu atveju yra patogu naudoti durpinius daiginimo indelius, kuriuose sėklos puikiai sudygs, o paskui augalėlį nė neišėmus iš dėžutės bus galima persodinti į žemę lauke. Tai tikrai patogus išradimas.

                  Galima namuose įsirengti ir nedidelį šiltnamį. Tokį nediduką šiltnamį, telpantį ant palangės galima nusipirkti parduotuvėje arba susikonstruoti pačiam. Jei turite polietileno ar stiklo, ar organinio stiklo, tą padaryti nėra jau taip sunku. Paprasčiau yra turint įstiklintą balkone, auginti augalus balkone. Ir jei jų neužklups jokios agurkų ligos ar pomidorų kenkėjai, turėsite gerą derlių. Balkone auginti išties patogu, tam galite skirti pusę ar net visą balkoną. Tiesa, pasidarykite ir vietos praeiti iki tolimiausių augalų ir žiūrėkite, kad jiems užtektų vietos augti. Juk nenorite, kad jau po mėnesio jūsų pomidorai siektų lubas ir nebūtų kaip prasibrauti pro tas džiungles? Auginti daržoves namuose išties paprasta ir tam nereikia didelių pastangų. Tiesiog turėkite noro ir turėsite sveiko ir šviežio maisto ant savo kasdienio stalo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.