Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Apie fotografija - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Apie fotografija

Fotografija yra menas ir mokslas, kaip perteikti atvaizda fotoaparato pagalba, ant popieriaus ar skaitmeniniu būdu.
Per keliatą pastarųjų metų, techninis progresas fotografijoje padarė labai didelį žingsnį ir palengvino fotografo darbą, tačiau nežiūrint į tai, fotografija, kaip ir prieš daug metų, išlieka kūrybiniu procesu. Fotomenininko kūrybai svarbiausią reikšmę turi aplinka ir objektas, kuris bus fotografuojamas. Be šių dviejų dalykų, fotografijoje taip pat labai svarbi yra kompozicija, kuri susideda iš šių aspektų: šviesos, objekto dydžio, rakurso, spalvos, kontrasto ir daugelio kitų. Fotografo paslaugos: vestuviu fotografas, krikstynu fotografas, asmenine fotosesija.

Menininkas įvertinęs šiuos dalykus, gali iš dalies arba visiškai sujungti juos į bendrą visumą. Tik autoriaus individualumas, pasirinkta kūrybinė kryptis leidžia neprarasti savitos ir originalios meninės raiškos.
Per daug metų, jau yra nusistovėjusios pagrindinės kompozicijos taisyklės, kurių laikosi kiekvienas pradedantysis menininkas savo pradiniame kūrybiniame etape. Tik supratus kompozicijos vertybių palikimą, taisyklės gali būti laužomos.
Portretas, tai tapybos, meninės fotografijos ar skulptūros kūrinys, vaizduojantis žmogų ar jų grupę. Portreto tikslas, įamžinti ir atvaizduoti tam tikrą žmogų. Ši meninės fotografijos šaka, yra plačiai naudojama daugelyje sričių: vestuvių fotografijoje, asmeninėse fotosesijose, reklamoje ir t.t.

Fotografuodamas vestuves stengiuosi nesikišti į fotografuojamą veiksmą ir nerežisuoti, nebent fotosesijos metu. Mano fotografavimo stilius yra reportažinė fotografija. Darbo pobūdis: fotografuoti vestuves nuo-iki, glaustai ir vaizdžiai, bei panaudojant būdingiausias detales perteikti žiūrovui įvykių raidą taip, kad žiurėdamas foto nuotraukas, žmogus jaustūsi tarsi jis būtu buvęs stebėtojas.
Reportažinė vestuvių fotografija mane žavi todėl, kad tai yra tikro gyvenimo vaizdavimas, čia pasireiškia tikros nerežisuotos emocijos, tikros nuotaikos. Paprastai tokios nuotraukos būna lakoniškos, turtingos, raiškios, atitinkančios tikrovę.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *