Kategorijos

Visi esame girdėję apie grupinio apsipirkimo portalus, o dažnas tikrai yra ir įsigijęs ne vieną prekę ar paslaugą. Kai kuriems tai tampa savotišku laiko praleidimo būdų, juk smagu, net ir sėdint darbe prie kompiuterio, įsijungti tokius akcijų portalus ir panaršyti per tikrą nuolaidų uraganą. Gal netyčia užmatysi kokį naudingą daiktą, kuris praver buityje ar dar kur nors už mažesnę nei rinkoje kainą. Tai vat vienas iš tokių nuolaidų portalų yra masinis.lt, kuris per trumpą laiką spėjo užsiauginti nemažą klientų ratą, kurie lieka patenkinti prekėmis kainuojančiomis mažiau. Juk pirkėjų tikslas visada yra vienas – gauti kokybišką prekę už mažiausią kainą, o štai pardavėjų tikslas ne visada yra tik parduoti prekę. Daug svarbiau yra būti patikimu, siūlančiu platų asortimentą bei patrauklias kainas, tik tada klientai norės grįžti ir bendradarbiauti toliau. Kiekvienas klientas yra tarsi bendradarbis, kuris arba nusipirkęs prekę grįš nusipirkti vėl, arba eis kitur gavęs blogą prekę ar už didesnę kainą. Pastebėjau, kad masinis.lt yra iš tų, kuris stengiasi, jog klientai nebėgtų kitur, bet prisiima atsakomybę už parduodamas prekes ir siūlo mažiausias kainas.

Kategorijos

Skirtingos prekių bei paslaugų kategorijos, leidžia lengviau rasti tai ko reikia. Masinis.lt siūlo kelias kategorijas: buitis, technika, elektronika, apranga, aksesuarai, vaikams, sportui, laisvalaikiui, grožiui ir, be abejo, visos akcijos tiems, kurie nori pamatyti viską, kas tuo metu yra siūloma, nes neturi tikslo įsigyti kažką konkretaus. Šaunu tai, jog žinodamas, kad reikia kažko sportui, man nereikės eiti per visas akcijas, kad rasčiau tai ko noriu. Taip pat, galima atsirūšiuoti akcijas pagal miestus, juk gyvendamas Vilniuje, nenorėčiau įsigyti prekės, kurią galiu atsiimti ar naudotis Kaune, Klaipėdoj ir pan. Toks akcijų rūšiavimas atfiltruoja klientų srautus į tuos puslapius, kurie tą akimirką atrodo reikalingi bei įdomūs. Taip pat, pastebėjau, kad masinis.lt siūlo dar kelis akcijų filtrus, kurie dar labiau susiaurina paiešką ir padeda sutaupyti laiko bei greičiau rasti tai kas reikalinga. Taigi, galima rūšiuoti pagal parduotus kuponus, vadinasi, žinau, kas šiuo metu yra ant bangos ir ką perka visi, galbūt tai sudomins ir mane. Pagal kainą, reiškia, jog galiu nusistatyti lubas už kokią sumą šiandien galėčiau ką nors įsigyti. Pagal įdėjimo datą, tada man nerodys senų jau regėtų akcijų ir visada galėsiu žinoti kas naujo atsirado šiandien. Be to, kas dar labai gerai, jog galiu pasirinkti kokias akcijas noriu matyti: prekių ar paslaugų. Jeigu žinau, kad man reikia pedikiūro ar kupono masažui, tuomet rinksiuosi paslaugas ir nematysiu grožio prekių, kurios šiuo metu man neatrodo reikalingos.

Visada smagu žinoti, kad perkant turiu grąžinimo garantiją, kuri man sako, jog nepatikusią prekę galėsių grąžinti ir atgauti išleistus pinigus.

www.masinis.lt

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *