Ar automobilių supirkimo vietose realu parduoti už daug?

Visuomet ateina metas, kuomet tenka atsisveikinti su senu automobiliu, tačiau pardavimo procesas ne visada yra pakankamai greitas ir sklandus. Kai siekiama, kad viskas vyktų kiek įmanoma greičiau, naudinga pasidomėti, ką gali pasiūlyti automobilių supirkėjai: nors gana dažnai manoma, kad gauta pinigų suma gali būti pernelyg menka, tačiau galite maloniai nustebti: tam tikrais atvejais transporto priemonę pavyksta parduoti tikrai palankia kaina. Priežasčių, kodėl verta pagalvoti apie tokį sprendimą, yra ganėtinai daug, taigi, naudinga aptarti pačias svarbiausias.

Greitesnė pirkėjo paieška

Kai nusprendžiama talpinti parduodamo automobilio skelbimus, kartais tenka pernelyg ilgai laukti, kol pavyksta rasti suinteresuotą pirkėją. Kartais nutinka ir taip, kad parduodamo automobilio kainą tenka periodiškai mažinti, todėl galiausiai automobilio kaina tampa tikrai nedidelė… Niekam ne paslaptis, kad bėgantis laikas automobiliui tikrai neprideda vertės: jei nenaudojama transporto priemonė tiesiog stovi kieme, ji gali imti rūdyti, o ilgą laiką nepardavus automobilio gali tekti iš naujo atlikti techninę apžiūrą. Visa tai visuomet reiškia papildomas išlaidas, tad norint to išvengti paprasčiausiai galima pasidomėti, kokią pinigų sumą siūlo transporto priemones superkančios bendrovės.

Galimybė parduoti nevažiuojančią transporto priemonę

Pirkėjai, planuojantys įsigyti automobilį, įprastai tikisi, kad transporto priemonė bus techniškai tvarkinga, ir jos remontui neteks išleisti milžiniškos pinigų sumos. Būtent todėl gali būti itin sudėtinga parduoti nevažiuojantį ar kitų didelių trūkumų turintį automobilį: akivaizdu, kad tokio automobilio taisymas gali būti tikrai nepigus, todėl ne visada ryžtamasi būsimiems iššūkiams. Vis dėlto, kas kita, jei kreipiamasi į automobilių supirkėjus: jie gali nupirkti ne tik techniškai tvarkingas transporto priemones, bet taip pat ir tokias, kurios yra po auto įvykio, turinčias rimtų gedimų, ir t.t.

Automobilių supirkimas siūlomas įvairiuose miestuose

Parduoti nenaudojamą automobilį gali ne tik Vilniaus ar Kauno, bet taip pat ir mažesnių miestų gyventojai. Jei jus domina auto supirkimas Panevėžyje ar kituose Lietuvos miestuose, tikėtina, kad rasite ne vieną pasirinkimo galimybę, ir galėsite priimti patį tinkamiausią sprendimą. Transporto priemonių supirkimą šiandien siūlo ne taip ir mažai skirtingų bendrovių, tad galėsite palyginti pasiūlymus ir atrasti tokį, kuris jums būtų pats palankiausias. Jums tereikia susisiekti nurodytais kontaktais ir pasidomėti galimybėmis parduoti savo transporto priemonę: jei pasiūlyta pinigų suma jums atrodys tinkama, beliks tik aptarti automobilio pardavimo detales.

Iš anksto pasidomėkite automobilio rinkos kaina

Prieš talpindami parduodamo automobilio skelbimą ar prieš kreipdamiesi į automobilių supirkėjus turėtumėte pasidomėti transporto priemonės rinkos kaina, nes būtent tai leis sužinoti, kokios pinigų sumos galima tikėtis. Taip pat reikėtų įvertinti transporto priemonės trūkumus: jei jie yra ganėtinai dideli, natūralu, kad automobilis kainuos pigiau. Nors ruošiantis parduoti automobilį įprastai yra atliekamas „kosmetinis“ transporto priemonės remontas, tačiau didelių automobilio trūkumų tikrai nereikėtų bandyti nuslėpti. Nors kiekvienas mūsų už parduodamą automobilį nori gauti kiek įmanoma didesnę pinigų sumą, tačiau ne ką mažiau svarbu ir tai, kad pardavimas vyktų sąžiningai.

Pasverkite visus „už“ ir „prieš“

Siūlomą transporto priemonės kainą galite sužinoti tiesiog paskambinę nurodytu telefono numeriu, tačiau nesijauskite įpareigoti tuojau pat sutikti su pasiūlymu. Pirmiausia pasvarstykite, ar pateiktas pasiūlymas jums tikrai palankus, galite palyginti, kiek pinigų siūlo kitos automobilius superkančios įmonės, ir t.t. Pasirinkimo galimybių šiandien turime ne taip ir mažai, taigi, tikrai galėsite priimti tokį sprendimą, kuris jums būtų pats pelningiausias.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.