Kategorijos

Ar brangiai kainuoja kapų tvarkymas Vilniuje?

Kiekvieno žmogaus gyvenimas yra didžiausia gamtos dovana, tačiau, kad ir kaip būtų gaila tai suvokti, viskas pasaulyje kažkada baigiasi. Kai mylimas žmogus išeina, sieloje lieka tuštuma, kurios niekas negali išgydyti.

Giminių laidojimo vietos tai kartų atmintis. Deja, mūsų laikais vis mažėja žmonių, kas palaikytų šį prisiminimą. Antkapiai, palikti be priežiūros  sunyksta, kapai apauga piktžolėmis ir dažnai be artimųjų žinios tampa naujų laidojimo vietomis.

Kapaviečių ir kapų tvarkymas Vilniuje siūlo savo pagalbą visiems, kurie suvokia savo atsakomybę prieš išėjusįjį, tačiau dėl įvairių priežasčių negali prižiūrėti savo artimųjų kapų. Dėl įvairių aplinkybių žmonės keičia gyvenamąją vietą arba išvyksta iš šalies, todėl neturi galimybės jiems tiesiog padėti gėlių ir uždegti atminimo žvakę.

Džiugu ben tai, kad Ilgi atstumai šiandien nėra problema virtualioje aplinkoje, susisiekti su kapus tvarkančią įmone telefonu arba el.paštu visada įmanoma ir jie įvykdys jūsų užsakymą taip, kaip tai padarytumėte patys. Esant galimybei išpildys visus jūsų norus dėl kapų priežiūros ir garantuos darbų kokybę bei priimtinas kainas.

Kiek kainuoja ši paslauga?

Keičiantis metų laikams kapo vieta turėtų būti valoma bent kas tris mėnesius. Rudens pabaigoje susikaupia daug nuvytusios žolės, nukritusių lapų ir šakelių. Po žiemos lieka nešvarumų, balų, galimi grunto ar pylimų nelygumai, kuriuos būtina kuo greičiau pašalinti. Pavasarį turime nemažai švenčių, prieš kurias būtina atnaujinti kapus, nuplauti paminklus, pasirūpinti gėlynais. Vasarą tenka naikinti piktžoles, atlikti remonto ar restauravimo darbus. Tai darbai, kuriuos pagal jūsų poreikius atlieka kapų priežiūros įmonės, kurių kainos priklauso nuo atliekamų darbų ir jų dažnumo. Kapų tvarkymas gali būti vienkartinis arba abonementinis, o padarytų darbų kainą atitinka jų kokybę.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *