Kategorijos

Ar padeda gintariniai karoliai vaikams dygstant dantukams, ar tai tik prasimanymas?

Visiems gerai žinomas jausmas, kaip norisi palengvinti kūdikio kančias, kai jam dygsta dantukai. Juk tuo metu mažylis negali ramiai nei valgyti, nei gerti, nei miegoti, nei žaisti. Šiuo sudėtingu laikotarpiu padėti nerimaujantiems tėveliams ir jų kūdikiui gali gintaro karoliai vaikams, kuriems dygsta dantukai. Šiame straipsnelyje mes ir pateiksime trumpą instrukciją kai vaikiski gintariniai karoliai turėtų būti naudojami, kaip teisingai pasirinkti reikiamą gaminį, kad gintaro karoliai kudikiams atskleistų visas naudingąsias savo savybes.

Naudingosios gintaro savybės dygstantiems dantukams

Dantenose vykstant skausmingiems pokyčiams, susijusiems su dantuko pasirodymu, ypatingai praverčia šios gintaro savybės:

 • gintaro rūgštis pasižymi analgetiniu efektu, ilgam laikui nuima skausmingus pojūčius;
 • sumažina nervų sistemos dirglumą, raminamai veikia mažylį;
 • sumažina jautrumą;
 • padeda prisotinti organizmą visu maistingųjų medžiagų kompleksu.

Ilgaamžė patirtis parodė, jog jokio šalutinio poveikio ar kenksmingų pasekmių organizmui gintaras neturi.  Tai yra, gintaras absoliučiai saugus. Gintariniai karoliukai vaikams dėvint ant kūno padeda nusiraminti, normalizuojasi miegas ir apetitas, o dantukų dygimo procesas praeina daug lengviau.

Beje, teisingai parinkus vėrinio ilgį gintaro karoliukai vaikams nepatenka į burnytę, taigi, jūsų mažylis visiškai saugus. Net pačiam judriausiam kūdikiui vaikiški gintariniai karoliai visiškai netrukdo žaisti, nekausto jo judesių, neblaško dėmesio ir maloniai liečiasi prie kūno.

Gintariniai karoliai kudikiui. Kaip teisingai pasirinkti?

Kiekvienam konkrečiam vaikui labai svarbu parinkti būtent jam tinkantį papuošalą. Taigi, derėtų atkreipti dėmesį į šiuos momentus:

 • nors minimaliai apdoroti gintaro gabalėliai pasižymi didesniu gydomuoju efektu, gintariniai karoliai kudikiams turi būti kruopščiai nupoliruoti, kad neįbrėžtų ar neįpjautų mažyliui;
 • karoliukams suverti idealiausiai tinka ypatingai tvirti šilko siūlai;
 • kad netyčia nutrūkus pagrindui karoliukai neišsibarstytų ir mažylis jų neprarytų, kiekvienas karoliukas papildomai užtvirtinamas mazgais iš abiejų pusių;
 • svarbu parinkti teisingą karolių ilgį pagal mažylio kaklo išmatavimus. Vėrinys turi laisvai kaboti, nespausti kaklo, bet ir neturi būti tokio ilgio, kad patektų mažyliui į burną;
 • užsegimas pagamintas iš gintaro masės su srieginiu mechanizmu iš plastiko.

Kaip teisingai naudotis vaikiškais gintaro karoliais

Laikantis saugumo taisyklių būtina nepamiršti šių rekomendacijų:

 • nepalikti kūdikio vieno su gintaro karoliais ant kaklo, šalia nuolat turi būti suaugęs žmogus;
 • gaminys parenkamas tokio ilgio, kad mažylis negalėtų jo įsikišti į burnytę;
 • kategoriškai draudžiama graužti karoliukus, kadangi gintaras gana minkštas ir gali suskilti;
 • nakčiai papuošalą būtinai nuimkite.

Gintariniai karoliai vaikams. Kur pirkti?

Kaip ir tėvai  visame pasaulyje, kiekvienas iš mūsų savo vaikams siekiame viso tik paties geriausio, kokybiškiausio, saugiausio ir patikimo. Todėl gintarinius karolius vaikams pirkite tik oficialiose internetinėse parduotuvėse, kurios gali jums pateikti kokybės sertifikatus ir dokumentus, įrodančius, jog siūlo jums tikrą, originalų, natūralų Baltijos gintarą. Saugokitės falsifikatų! Perkant karoliukus vaikams iš gamintojo kaip maloni dovana jūsų lauks patrauklios gintaro karolių kainos, kadangi Jums nereikės permokėti tarpininkams!

Nuo savęs norėtume Jums parekomenduoti internetinę parduotuvę KIDY.eu, kur rasite platų vaikiškų karolių bei vėrinių iš natūralaus Baltijos gintaro asortimentą. Kataloge Jūsų dėmesiui tik kokybiški sertifikuoti gaminiai tiek berniukams, tiek mergaitėms. Ši internetinė vaikiškų prekių parduotuvė randasi Klaipėdos mieste (tiesiog ant Baltijos jūros kranto) ir tiesiogiai bendradarbiauja su gamintojais. Čia gintariniai karoliai savo kaina maloniai jus nustebins. Prekės pristatomos po visą pasaulį.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *