Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Ar poilsis Palangoje prilygsta Turkijos kurortams? - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Ar poilsis Palangoje prilygsta Turkijos kurortams?

Žurnalams, televizijoms ir internetui paskelbus, kad vasaros sezonas pagaliau atėjo, daugelis pradeda planuoti išsvajotas atostogas, kurias kai kurie iš mūsų praleidžia Lietuvos vasaros sostinėje. Poilsis Palangoje mėgstamas daugelio tautiečių, nepriklausomai nuo amžiaus ar socialinės padėties. Kiekvienas iš mūsų atostogas planuojame atsižvelgdami į savo finansines galimybes ir poreikius. Štai pašėlęs jaunimas kartais nesinuomoja net gyvenamosios vietos ir miega J. Basanavičiau gatvėje, kuri yra filmuojama ir saugoma, tad jie gali būti tikri dėl ramaus miego ir saugumo. Kambarių nuomos Palangoje kaina svyruoja priklausomai nuo vietos ir sezono, tad pavyks rasti ir labai pigų, ir labai brangų variantą.

Atostogos tai metas, kuomet galite pamiršti visus vargus, mėgautis saule ir šiluma. Planuojant atostogas iš anksto, domintis, ką jums gali pasiūlyti vietiniai pramogų organizatoriai, galite susikurti atostogas prilygstančias Turkijos ar Egipto kurortams. Atostogos savoje šalyje kelia mažiau problemų: kultūra, kalba yra sava, nereikia rūpintis valiutos keitimu. Kambarių nuomos kaina Palangoje svyruoja, galite tiek brangesnę, tiek pigesnę nakvynę rasti miesto centre. Šiuo atveju svarbus kriterijus būtų komfortabilumas, erdvės kambaryje poreikis. Neradus gyvenamojo kambario visada galite keliauti į viešbučius. Nors kaina vasaros sezonu labai pakyla, tačiau panašu, jog lieka įkandama. Daugelis tautiečių mieliau renkasi viešbučius ar nakvynės namus vietoje pigių kambarėlių, kurie patraukliausi jaunimo tarpe. Poilsis Palangoje – ne tik gulėjimas prie jūros ir deginimasis kopose, tai ir miesto bei kultūros pažinimas. Taip pat tai puiki galimybė susipažinti su kitų šalių turistais. Daugiausia turistų atkeliauja iš Rusijos ir Vokietijos. Jiems dėl mažo atstumo, patogaus susisiekimo ir mažų kainų atostogos Palangoje yra labai patrauklios.

Žemiau pateikiamas trumpas sąrašas, kuriuo rekomenduojame remtis planuojant savo atostogas:

  • Iš anksto pasirūpinkite kambario nuoma. Daug tinkamų variantų rasite interneto vandenyne.
  • Kelias savaites iki atostogų pildykite daiktų sąrašą, kurių jums prireiks atostogaujant.
  • Įsidėkite visus reikiamus dokumentus.
  • Pinigų turėkite ne tik kortelėje, bet ir grynais. Kioskeliuose ar pas vietinius pardavėjus atsiskaityti kortele nepavyks.
  • Su kelionės draugais susikurkite tam tikras taisykles, kurių laikysitės.
  • Drabužis, vertas atskiro punkto. Poilsis Palangoje neatsiejamas nuo maudynių, tad nepamirškite maudymosi kostiumėlio!

Suplanuotos atostogos – kokybiškos atostogos. Pradėkite planuoti jau dabar, nes saulės ir atostogų metas pamažu artėja, o mintys apie išsvajotą poilsį padės lengviau sulaukti vasaros.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *